Macademian Girl ocenia styl Anny Lewandowskiej

Macademian Girl ocenia styl Anny Lewandowskiej! Będziecie zaskoczeni...

Macademian Girl ocenia styl Anny Lewandowskiej

Macademian Girl oceniła i rozłożyła na czynniki pierwsze styl Anny Lewandowskiej! Co blogerka modowa sądzi o strojach trenerki? Chwali czy krytykuje? Odpowiedź jest jasna - Tamara jest zachwycona Anną Lewandowską. 

 

Macademian Girl ocenia Annę Lewandowską

Anna Lewandowska jest królową sportowej elegancji. Kiedy promuje książki - wybiera proste, dopasowane sukienki i sportowe buty. Czasami jednak lubi pojawić się z bardzo drogą, markowa torbą. Macademian bardzo docenia jej gust:

Żona Roberta Lewandowskiego, trenerka, pasjonatka zdrowego żywienia i reprezentantka Polski w karate, dziewczęcą elegancję łączy ze sportowym szykiem. Z racji tego, że sama zawodowo trenuje, na co dzień wybiera wygodny, casualowy styl. Kiedy ćwiczy, stawia na funkcjonalną, ale zawsze bajecznie kolorową odzież. Zestawy do miasta buduje warstwowo: często zestawia spodnie rurki (również takie z modnymi dziurami na kolanach) i dłuższy sweter, a na wierzch wkłada krótką ramoneskę - pisze na stronie macademiangirl.com.

A co na Ani wygląda najlepiej?

Najważniejszym składnikiem stylu Anny są naturalnie sneakersy :) Masywny model sportowych butów na podwyższonej podeszwie od Isabel Marant nosi do krótkich, najczęściej rozszerzanych spódniczek, które eksponują zgrabne nogi i nadają sylwetce zalotnej lekkości. Taki duet będzie wyglądał najlepiej w towarzystwie oversize`owej góry. Odsłaniający ramię dekolt w łódkę i śliczny uśmiech a la pani Lewandowska? - chwali Tamara.

Zgadzacie się z nią?

 

Zobacz także: Też możesz się ubrać jak Ania Lewandowska i wcale nie wydasz dużo! Ile kosztowała sukienka trenerki?

 

Styl Anny Lewandowskiej to sportowa elegancja.

Anna Lewandowska - jaki ma styl?

 

Anna Lewandowska na co dzień.

Anna Lewandowska

 

Macademian Girl jest zachwycona jej stylem.

Macademian Girl
ONS

Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36