Party Stories
Łukasz Szumowski
EastNews
Newsy

Łukasz Szumowski przyłapany na zakupach: "Miałem COVID, ale jestem już zdrowy"

Łukasz Szumowski skomentował doniesienia o swoim stanie zdrowia! Co się dzieje z byłym szefem Ministerstwa Zdrowia u którego został wykryty koronawirus? Łukasz Szumowski w rozmowie z dziennikarzami RMF24 potwierdził, że testy wykazały u niego groźnego wirusa,  a teraz kiedy w mediach pojawiły się zdjęcia, jak wraca z zakupów, postanowił ponownie zabrać głos w tej sprawie. 

Natalia Kukulska szczerze o nauczaniu zdalnym w dobie pandemii koronawirusa "Moja córka marzy o powrocie do szkoły"

Łukasz Szumowski pokonał koronawirusa

Zaledwie kilka dni temu, w miniony poniedziałek,  portal Onet.pl poinformował, że Łukasz Szumowski i kilka osób z jego rodziny ma koronawirusa. Wiadomość dotycząca byłego ministra zdrowia zelektryzowała wszystkie media. Co ciekawe, wczoraj (wtorek 29 września) "Super Express" opublikował zdjęcia, jak były minister zdrowia wraca z zakupów do domu.

Widać, że wraca z zakupów. W rękach dzierży między innymi karmę dla psów- informował dziennik.

Okazuje się, że Łukasz Szumowski zakończył już obowiązkową izolację. Były minister zdrowia w rozmowie z "Super Expressem" przyznał, że nie ma już koronawirusa.

Miałem COVID, ale jestem już zdrowy- przyznał Łukasz Szumowski.

Wygląda więc na to, że były były szef Ministerstwa Zdrowia otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa już jakiś czas temu, a media dowiedziały się o jego zakażeniu pod koniec obowiązkowej izolacji. 

Zobacz także: Beata Tadla przeszła drugi test na koronawirusa! Dziennikarka zdradziła wynik! 

Łukasz Szumowski wyzdrowiał i nie ma już koronawirusa.

Łukasz Szumowski
EastNews

Były minister zdrowia zakończył obowiązkową izolację.

Minister zdrowia Łukasz Szumowski w maseczce
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Paweł Wilczak w szarej marynarce, Tomasz Karolak w czarnej kurtce
East News
Newsy
Paweł Wilczak ostro o "maseczkowej aferze" z Tomaszem Karolakiem: "To głupota!"
Paweł Wilczak w rozmowie z reporterką Party.pl skomentował "aferę maseczkową" z udziałem Tomasza Karolaka!

Paweł Wilczak w rozmowie z reporterką Party.pl skomentował "aferę maseczkową" z udziałem Tomasza Karolaka! Jak gwiazdor serialu "Usta, usta" ocenił zachowanie kolegi z show-biznesu, który ostatnio został wyproszony z jednego ze sklepów za brak maseczki ochronnej? Tomasz Karolak przekonywał wówczas, że nie musi zakrywać nosa i ust i był oburzony decyzją władz sieciówki. Teraz Paweł Wilczak w zdecydowany sposób skomentował postawę Tomasza Karolaka!  Posłuchajcie, co przed naszą kamerą powiedział Paweł Wilczak! Aktor stosuje się do wprowadzonych w Polsce obostrzeń w związku z pandemią koronawirusa? Zobacz także:  Wraca ulubiony serial Polaków w TVN. Paweł Wilczak grał w nim główną rolę! Paweł Wilczak skrytykował zachowanie kolegi z show-biznesu. Paweł Wilczak i obsada serialu "Usta Usta"! Premiera nowego sezonu już w niedzielę o 21:30, oczywiście w TVN!  

Nagroda "#Zawszerazem"
Newsy
Nagroda specjalna portalu Party.pl i magazynu "Party" - #ZawszeRazem! Kto wspierał nas najbardziej w trakcie pandemii?

Oto siódma, wyjątkowa kategoria plebiscytu magazynu "Party" oraz portalu "Party.pl" - #ZawszeRazem! Chcemy nagrodzić gwiazdy, gwiazdę lub projekt, który przyniósł nam nadzieję i radość w walce z koronawirusem i w trakcie pandemii! Poznajcie nominowanych! Głosy na swoich ulubieńców możecie oddawać do 30 września do godziny 23:59! Laureatów plebiscytu przedstawimy na  łamach magazynu "Party" w urodzinowym numerze w październiku  oraz oczywiście na Party.pl!  Zobacz także:  Oto "Gwiazdy Roku 2019" według czytelników magazynu "Party"! i Party.pl! Zobacz sesję zdjęciową z laureatami statuetek!

Łukasz Szumowski
East News
Newsy
Łukasz Szumowski potwierdził, że przebywa w szpitalu. Jak się czuje były minister zdrowia?

We wtorek 13. października media obiegła bardzo niepokojąca informacja. Jak ustalił portal wp.pl, były minister zdrowia, Łukasz Szumowski, trafił do szpitala z powodu  koronawirusa . Teraz te medialne doniesienia potwierdził sam Szumowski, w rozmowie z portalem money.pl. Jak się czuje i dlaczego wcześniej pojawiły się informacje, że już wyzdrowiał? Sprawdźcie szczegóły.  Zobacz także:  Koronawirus: Polska przegrała walkę z pandemią? Dramatyczna wizja specjalisty: "Musimy nie doprowadzić do upadku opieki zdrowotnej" Łukasz Szumowski trafił do szpitala. Jak się czuje? Pod koniec września w mediach pojawiły się doniesienia, że były minister zdrowia, Łukasz Szumowski, jest zarażony koronawirusem. Lekarz potwierdził wtedy te informacje i poinformował, że najgorsze już minęło. Szumowski miał przechodzić chorobę praktycznie bezobjawowo. Zaraz po zakończeniu izolacji został sfotografowany na zakupach przez "Super Express". To wszystko wskazywało, że temat koronawirusa u byłego ministra zdrowia jest już zamknięty. Jednak we wtorek 13. października portal wp.pl poinformował, że Łukasz Szumowski trafił do szpitala. Okazało się, że ma to związek z zarażeniem koronawirusem. Szybko zaczęły rodzić się pytania, jak to możliwe - czy były minister zdrowia zachorował drugi raz? Odniósł się do tego sam Szumowski, który w rozmowie z portalem money.pl stwierdził, że poprzednie wyniki testu na obecność koronawirusa prawdopodobnie dały fałszywy wynik. Jestem chory i przebywam w szpitalu. Poprzedni wynik, sprzed kilkunastu dni prawdopodobnie był w moim przypadku fałszywie dodatni , co czasem, przy tak czułej metodzie, się zdarza - poinformował Łukasz Szumowski w rozmowie z portalem money.pl Teraz sytuacja zdrowotna u byłego ministra wygląda o wiele poważniej. Łukasz Szumowski na pytanie o...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner