Magda Gessler o kochanku Magda Gessler Magda Gessler będzie jeździć na wózku? Magda Gessler Magda Gessler
Magda Gessler o kochanku
1/5
Magda Gessler o kochanku

"Kuchenne rewolucje" biją rekordy popularności i przyciągają miliony widzów przed ekrany w każdy czwartek. Okazuje się, że widzowie show są bardzo spostrzegawczy i zauważyli wielką wpadkę Magdy Gessler! Restauratorka wystąpiła bowiem na wizji w kurtce z komunistycznym symbolem na plecach! W sieci nie brakuje ostrych komentarzy widzów na ten temat, a sama Magda Gessler wytłumaczyła się ze swojej wpadki. Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii!

 

Zobacz: Nigdy nie zgadniesz, jak wygląda praca na planie "Kuchennych rewolucji"! Magda Gessler pokazała zaskakujące nagranie

2/5
Magda Gessler
Printscreen TVN

W jednym z odcinku „Kuchennych rewolucji” Magda Gessler pojawiła się z symbolem sierpa i młota na plecach. Internauci natychmiast zareagowali na wpadkę restauratorki. 

 

Powinna Pani przeprosić jak najszybciej i potępić ustrój komunistyczny za włożenie tego ubrania z symbolem komunistycznym, sierpem i młotem, to podlega karze do dwóch lat - napisał jeden z fanów na Facebooku Magdy Gessler.

 

Zobacz: Magdzie Gessler grozi wózek inwalidzki?! Czeka ją operacja? Gwiazda zabrała głos 

3/5
Magda Gessler będzie jeździć na wózku?

Faktycznie, w polskiej konstytucji widnieje zapis:

 

 "kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2”!

 

Co na to Magda Gessler?

 

Zobacz: Program "Kuchenne rewolucje" wciąż jest hitem TVN? Wyniki oglądalności są jednoznaczne!

4/5
Magda Gessler
Instagram

Magda Gessler wyjaśniła swoją wpadkę w rozmowie z Lelum.pl.

 

– Jestem przedstawicielką świata kulinarnego, więc proszę mnie nie prowokować pytaniami na tematy polityczne i kurtki, którą założyłam podczas odcinka. Zaangażowanie w jego produkcję i tempo pracy nie pozwoliło mi nawet dojrzeć tego znaku... - powiedziała.

 

Zobacz:  To się dzieje naprawdę! Magda Gessler na Facebooku tłumaczy się z... afrykańskiego kochanka!

5/5
Magda Gessler
Instagram

Magda Gessler wytłumaczyła się także przed fanami na Facebooku:

 

Nigdy nie byłam za żadnym systemem totalitarnym. Walczyłam przeciwko niemu od 14 roku życia rozwieszając plakaty antyrządowe... Kurtka jest karykaturą tego znaku. To i tak był przypadek, bo tempo pracy nie pozwala obserwować moich pleców. Symbol był przekreślony. Nieważne, nikt nie miał takiej intencji. Walczę codziennie z komuna i jej pozostałościami na talerzu tego nie słyszycie... ;(((???!!!!!! Trzeba uważniej słuchać moich tekstów. Są mocno krytykujące system, który wykończył kulturę jedzenia. Komuna zabiła wielką polską kuchnię, a ja odtwarzam ją na nowo... od 27 lat - napisała.

 

A wy uważacie, że Magda Gessler zaliczyła wpadkę?

 

Zobacz: Magda Gessler z córką wystąpią w "Azji Express"?! Jest odpowiedź Lary