Kuba Wojewódzki o Andrzeju Dudzie
ONS

Kuba Wojewódzki znów ostro o prezydencie Dudzie. Czego "nie wyniósł z domu"?

Kuba Wojewódzki o Andrzeju Dudzie
ONS

Kuba Wojewódzki naśmiewa się z  Andrzeja Dudy i jego rodziców! Przesadził? Niedawno odbyła się premiera książki Mileny Kindziuk o rodzicach prezydenta. Jest to wywiad rzeka o jego dzieciństwie, korzeniach i historii rodziny Dudów, ale i o najważniejszych wartościach w życiu: wierze, zaufaniu czy odpowiedzialności.

Wojewódzki uważa jednak, że Andrzej Duda żadnej z nich nie wyniósł ze swojego rodzinnego domu. W felietonie dla "Polityki" pisze:

W Warszawie odbyła się promocja książki "Rodzice prezydenta". Z rodzicami Andrzeja Dudy wywiad przeprowadziła Milena Kindziuk z tygodnika katolickiego "Niedziela". Rozmawiają o rzeczach, które są najważniejsze. O wierze, wartościach, zaufaniu i odpowiedzialności. Czyli wszystkim tym, czego Andrzej nie wyniósł z domu - kpi dziennikarz.

Czy Kuba tym razem przesadził? Samozwańczy król TVN od początku nie ukrywał swojej niechęci do prezydenta RP, ale i rządzącej PIS. Wielokrotnie zapraszał Andrzeja Dudę do swojego programu, na razie jednak się nie doczekał. Czy za takie stwierdzenie Wojewódzki będzie musiał przeprosić prezydenta Dudę i jego rodziców?

Zobacz także: Andrzej Duda w kontrowersyjnej bluzie. Prezydent promuje markę, która nie uznaje Unii Europejskiej?

 

Kuba Wojewódzki atakuje Andrzeja Dudę

Renata Kaczoruk w sukni wieczorowej

 

Andrzej Duda na premierze książki o swoich rodzicach

Andrzej Duda w granatowym garniturze
East News

 

Rodzice Andrzeja Dudy

Janina Milewska-Duda, Jan Duda
East News

 

Więcej na temat Kuba Wojewódzki Andrzej Duda
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48