Kuba Wojewódzki, Andrzej Duda, Doda
East News
Newsy

Kuba Wojewódzki mocno: "Doda, Duda, d..." Prezydentowi się dostało, a piosenkarce...?

Kuba Wojewódzki mocno: "Doda, Duda, d..." Prezydentowi się dostało, a piosenkarce...?

Kuba Wojewódzki skomentował wydarzenia na gali z okazji 25-lecia "Super Expressu", kiedy to Doda wręczała tort prezydentowi Dudzie. Sytuacja wzbudziła ogromne emocje ze względu na kreację artystki, która tego wieczoru wystąpiła w obcisłym koronkowym body. Gdy, po podaniu talerzyka z tortem prezydentowi, obróciła się na scenie, publiczności ukazała się jej ponętna pupa. Komentarzom nie było końca! Jedni poczuli się rozbawieni, a inni - oburzeni.

Teraz głos w sprawie zabrał również Kuba Wojewódzki. Nie zabrakło mocnych słów!

 

Zobacz też: Kamilowi Durczokowi spodobał się strój Dody na gali z udziałem prezydenta? "Doda warta więcej niż..."

Andrzej Duda pojawił się na 25-leciu brukowca "Super Express". Gazeta opisująca losy kobiety, którą zgwałcił bóbr, tudzież los pana Andrzeja, który nie śpi, bo trzyma kredens, to dobre miejsce dla kogoś, kto dobrze śpi, bo władzę trzyma ktoś inny - napisał Kuba Wojewódzki na łamach "Polityki".

Dziennikarz skomentował również zachowanie Dody.

Na jubileuszu "Super Expressu" Doda roznegliżowana do poziomu expert wręczyła kawałek tortu prezydentowi Andrzejowi Dudzie. Doda, Duda, dupa. To brzmi jak zarys koalicji - dodał Wojewódzki.

Myślicie, że Doda żałuje tej afery? A może przeciwnie... cieszy się z rozgłosu? ;)

 

Polecamy: Koronkowa bielizna – wybierz coś dla siebie

 

Nie milkną echa słynnego już incydentu z gali z okazji 25-lecia "Super Expressu". Doda wręczająca tort prezydentowi Dudzie to nadal jeden z gorących tematów.

Doda wręczyła kawałek tortu Andrzejowi Dudzie!
EastNews

Kuba Wojewódzki skomentował sprawę i zażartował, że może to początek nowej koalicji. ;)

Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk
East News

 

Doda dała tort Andrzejowi Dudzie
EastNews
Newsy
Doda baaardzo kuso ubrana wręcza tort Andrzejowi Dudzie. Co na to żona Agata? ZDJĘCIA mówią wszystko
Doda baaardzo kuso ubrana wręcza tort Andrzejowi Dudzie. Co na to żona Agata? ZDJĘCIA mówią wszystko

Komentarz? Zbędny ;)

Kuba Wojewódzki, Andrzej Duda, Doda
East News
Newsy
Kuba Wojewódzki zabrał głos w sprawie Dody wręczającej tort prezydentowi. Chwali czy krytykuje?
Ta sprawa wciąż budzi emocje!

Kuba Wojewódzki skomentował występ Dody przez prezydentem Andrzejem Dudą. Artystka podczas gali z okazji 25-lecia "Super Expressu" pojawiła się na scenie w koronkowym body. Gwiazda wręczyła tort prezydentowi, a następnie jego żonie, eksponując szerokiej publiczności swoje seksowne pośladki. Ta sytuacja odbiła się w mediach szerokim echem. Wszyscy o tym mówią! W sieci pojawiły się nawet memy, w zabawny sposób komentujące ten incydent. Głos w sprawie zabrał również Kuba Wojewódzki.   Zobacz też: Kamilowi Durczokowi spodobał się strój Dody na gali z udziałem prezydenta? "Doda warta więcej niż..." Jaki Napoleon taka Napoleonka - napisał dziennikarz. Uważacie, że Doda przesadza ze swoimi kreacjami scenicznymi? A może lubicie jej styl?   Polecamy: Koronkowa bielizna – wybierz coś dla siebie   Kuba komentuje strój Dody. Po gali z okazji 25-lecia "SE" wszyscy mówią tylko o Dodzie! Swój komentarz zamieścił w sieci nawet Kuba Wojewódzki.

Doda dała tort Andrzejowi Dudzie
EastNews
Newsy
Kancelaria prezydenta zabrała głos w sprawie stroju Dody! Gwiazda obraziła prezydenta?
"Pan prezydent stwierdził, że..."

Podczas gali z okazji 25-lecia Super Expressu, która była transmitowana w telewizji, Doda wywołała kolejny skandal! Tym razem poszło o jej strój - prześwitujące, koronkowe body! Doda w takim seksownym stroju wystąpiła przed prezydentem Andrzejem Dudą i jego żoną Agatą Dudą, którzy podczas gali zasiedli w pierwszym rzędzie. To prezydentowi Doda jako pierwszemu wręczyła tort, a gdy odwróciła się, żeby pójść po kawałek tortu dla Pierwszej Damy, wszyscy zobaczyli jej seksowne pośladki w kusym body. Zdjęcia Dody i Andrzeja Dudy szybko stały się hitem sieci, a nawet powstało już wiele memów z tego nietypowego spotkania kontrowersyjnej piosenkarki i głowy państwa . Kancelaria prezydenta w końcu skomentowała wczorajsze spotkanie Andrzeja Dudy i Dody, o którym dziś mówi cała Polska.   Kancelaria prezydenta zabrała głos w sprawie stroju Dody na gali Super Expressu   Marek Magierowski,  dyrektor Biura Prasowego Kancelarii Prezydenta, w rozmowie z RMF FM skomentował wczorajszą galę i strój Dody! Co powiedział, gdy spytano go, czy Doda obraziła prezydenta? "Pan prezydent stwierdził, że tort był naprawdę pyszny. Ale myślę, że pani Dorota powinna się ubierać nieco cieplej, bo idą mrozy". Pojawiły się głosy, że kancelaria prezydenta powinna poznać scenariusz imprezy zanim zgodziła się na wizytę prezydenta na tej gali. Eksperci uważają, że nie powinno dojść do takiej sytuacji, która miała miejsce na scenie podczas wręczania tortu prezydentowi. Czy kancelaria znała scenariusz imprezy? "Oczywiście znaliśmy scenariusz, ale - jak wiemy - nie wszystko da się przewidzieć w scenariuszu. Wręczenie przez Dodę kawałka tortu panu prezydentowi i pani prezydentowej nie było planowane", powiedział  Marek Magierowski. Co o tym myślicie? Czy swoim strojem Doda obraziła prezydenta?   Zobacz też:  Doda baaardzo kuso...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner