Kuba Wojewódzki w czarnej marynarce

Wojewódzki skomentował 5. miejsce Kingi Dudy w rankingu CKM! "Kiedy tata nocą tweetuje z "dziką foczką", zrobiło się..."

Kuba Wojewódzki w czarnej marynarce

Kuba Wojewódzki skomentował zestawienie magazynu dla panów - "CKM", który niedawno zrobił zestawienie najseksowniejszych Polek! Co ciekawe, wysoko, bo aż na piątym miejscu, znalazła się córka prezydenta, Kinga Duda.

Jej wysokie miejsce w rankingu wzbudziło duże zainteresowanie, ponieważ skromna studenta prawa pokonała w rankingu prawdziwe seksbomby takie jak Natalia Siwiec czy Doda. Daleko w tyle zostawiła też Martę Żmudę-Trzebiatowską i Monikę Jagaciak. Kontrowersyjny plebiscyt skomentowała Justyna Pawlicka, uczestniczka "Top Model", która znalazła się w tym zestawieniu dopiero na 36. miejscu. Modelka wyśmiała ranking i przy okazji Kingę Dudę. Teraz głos w tej sprawie zabrał sam Kuba Wojewódzki, który poświęcił tej sprawie miejsce w swojej rubryce "Mea Pulpa" w "Polityce".

Pismo "CKM" opublikowało ranking najbardziej seksownych Polek. Na pierwszym miejscu modelka Sandra Kubicka. Co ciekawe, na piątym - Kinga Duda. Od czasu, kiedy tata nocą tweetuje z "dziką foczką" czy "ruchadłem leśnym", zrobiło się jakby bardziej sexy.

Uważacie, że Kinga Duda zasłużenie znalazła się na 5. miejscu?

 

Zobacz: Kinga Duda weźmie udział w odważnej sesji? Magazyn dla mężczyzn szykuje propozycję! "Dla Kingi i rodziny to szok!"

 

Kuba Wojewódzki skomentował ranking najseksowniejszych Polek w "CKM"

Kuba Wojewódzki

Kinga Duda znalazła się na 5. miejscu w rankingu najseksowniejszych Polek

Kinga Duda
East News

Więcej na temat Kuba Wojewódzki Kinga Duda
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00