Oni odeszli z hitowych seriali Joanna Koroniewska odeszła z serialu M jak miłość Katarzyna Ankudowicz odeszła z Pierwszej miłości Andrzej Młynarczyk odszedł z serialu M jak miłość Małgorzata Foremniak i Artur Żmijewski odeszli z Na dobre i na złe
Oni odeszli z hitowych seriali
mat. prasowe/Artrama
1/8
Oni odeszli z hitowych seriali
mat. prasowe/Artrama

 

"M jak miłość", "Klan", "Pierwsza miłość" i "Na dobre i na złe" to zdecydowanie najpopularniejsze polskie seriale, które od wielu lat przyciągają miliony widzów przed telewizory. Każdy nowy sezon hitowych produkcji przynosi fanom ogromne emocje. Na przestrzeni lat w polskich serialach pojawiła się cała plejada największych gwiazd, którzy następni znikali. Niestety, każde odejście gwiazdy było dla widzów wielkim przeżyciem. Chyba nikt nie zapomni kultowych scen, w których po raz ostatni wystąpili m.in. Małgorzata Kożuchowska w "M jak miłość" czy Piotr Cyrwus w "Klanie". 

 

Przygotowaliśmy dla Was galerię, w której możecie zobaczyć najgłośniejsze odejścia z seriali. Zobaczcie i zagłosujcie, za kim tęsknicie najbardziej!

 

Zobacz także: W polskich serialach ślub za ślubem! Wybierz najładniejszą serialową sukienkę ślubną! PLEBISCYT

2/8
Joanna Koroniewska odeszła z serialu M jak miłość
mat. prasowe

 

Odejście Joanny Koroniewskiej z "M jak miłość" do dziś wzbudza ogromne emocje! Serialowa Małgosia Mostowiak zniknęła już wiele lata temu, jednak fani wciąż mają nadzieję, że znów zobaczymy ją w Grabinie. Aktorka co jakiś czas dementuje plotki o swoim powrocie, ale widzowie cały czas wierzą, że jedna z ulubionych bohaterek "M jak miłość" jeszcze pojawi się w serialu! 

 

Powrotu Koroniewskiej do serialu oczekuje również jej koleżanka z planu, Małgorzata Pieńkowska.

 

Zobacz: Joanna Koroniewska jednak wróci do "M jak miłość"? Jest komentarz jej serialowej siostry!

3/8
Katarzyna Ankudowicz odeszła z Pierwszej miłości
mat. prasowe

 

Informacja o odejściu Katarzyny Ankudowicz zaskoczyła fanów "Pierwszej miłości" zaledwie kilka miesięcy temu. Aktorka po kilku latach grania Beatki zrezygnowała z roli w hitowym serialu Polsatu. 

 

Podjęłam decyzję o odejściu z serialu, ponieważ największym sensem mojej pracy jest rozwój ! Czasem jesteśmy do niego zmuszani, gdy nas nie przyjmują, wyrzucają, albo zdolniejsza koleżanka dostaje wymarzoną rolę😁😁a czasem mamy luksus samodzielnego decydowania o nowej drodze- tym razem miałam luksus!😁😁😁 Dziękuję Wam, oglądającym serial, którzy tak ciepło przyjęliście moją Beatkę, wiele wiele Wam zawdzięczam! Dziękuję produkcji, twórcom serialu, stacji @polsatofficial , wszystkim kolegom i koleżankom, z którymi wspólnie pracowaliśmy przez te lata! Ściskam gorąco wszystkich wszystkich, którym zawdzięczam tę wspaniałą, choć czasem niełatwą, przygodę z Beatką!!!😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘🙋‍♀️🙋‍♀️😘😘🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👍- napisała wówczas na Instagramie. 

Odejście Katarzyny Ankudowicz z "Pierwszej miłości" poruszyło fanów i kolegów z serialu.  Tęsknicie za serialową Beatką? My bardzo! 

 

Zobacz: Ankudowicz żegna się z "Pierwszą miłością"! Wzruszona Ola Zienkiewicz komentuje: "Czerwone od łez oczy"

4/8
Andrzej Młynarczyk odszedł z serialu M jak miłość
mat. prasowe

 

To odejście wstrząsnęło fanami "M jak miłość"! Kiedy w mediach pojawiły się pierwsze informacje, że Andrzej Młynarczyk żegna się z serialem TVP, wszyscy mieli nadzieję, że to tylko plotki i głupie żarty. Niestety, szybko okazało się, że postać grana przez Młynarczyka rzeczywiście zniknie z "M jak miłość". Sceny, w których Tomek Chodakowski walczy o życie, a później umiera poruszyły miliony widzów uwielbianego serialu. Niektórzy do tej pory nie mogą uwierzyć w śmierć Chodakowskiego i wciąż mają nadzieję, że jakimś cudem Tomek wróci co "M jak miłość".

 

Zobacz także: Andrzej Młynarczyk wraca do "M jak miłość"?! W sieci pojawiło się zaskakujące nagranie!

5/8
Małgorzata Foremniak i Artur Żmijewski odeszli z Na dobre i na złe
Artrama

 

Kiedy blisko 20 lat temu w telewizji pojawił się serial "Na dobre i na złe" widzowie pokochali parę głównych bohaterów- Zosię i Jakuba Burskiego. Doktor Zosię grała Małgorzata Foremniak, a Artur Żmijewski wcielał się w postać doktora Burskiego. Aktorzy przez wiele lat tworzyli serialową parę, niestety po 11 latach pracy Artur Żmijewski postanowił rozstać się z serialem. Po kilku latach z serialu zniknęła również Małgorzata Foremniak. 

 

Fani serialu do tej pory mają nadzieję, że Zosia i Kuba jeszcze wrócą do szpitala w Leśnej Górze! 

6/8
Agnieszka Sienkiewicz odeszła z serialu M jak miłość
Facebook

 

Odejście Agnieszki Sienkiewicz z "M jak miłość" również wywołało ogromne emocje wśród fanów serialu! Aktorka wcielała się w rolę Kasi, partnerki Marcina Chodakowskiego. Kasia i Marcin tworzyli szczęśliwy związek i spodziewali się narodzin ich pierwszego dziecka. Niestety, w trakcie porodu pojawiają się komplikacje i Kasia umiera.  Marcin samotnie wychowuje ich syna, Szymka. 

 

Tęsknicie za Kasią? 

 

Zobacz także: Tak wyglądała scena śmierci bohaterki Sienkiewicz w M jak miłośc. Agnieszka nagrała specjalny film dla fanów [WIDEO]

7/8
AKPA

"Klan" bez serialowego Ryśka? Jeszcze kilka lat temu chyba nikt nie wyobrażał sobie serialu TVP bez udziału Rysia Lubicza. Niestety, w 2011 roku Piotr Cyrwus podjął decyzję o odejściu z kultowej produkcji, a fani musieli pożegnać się z jednym z najpopularniejszych bohaterów "Klanu". Jak zakończył się wątek z udziałem Ryśka? Lubicz został zaatakowany przez kiboli i trafił do szpitala, tam niestety umiera na atak serca!

 

8/8
Małgorzata Kożuchowska odeszła z serialu M jak miłość
mat. prasowe

Widzowie "M jak miłość" przeżyli szok, kiedy z serialem rozstała się Małgorzata Kożuchowska. Chyba nie ma nikogo, kto nie widział finałowej sceny z serialową Hanką Mostowiak w roli głównej! Do tej pory wszyscy mówią, że Hanka zginęła w kartonach, jednak prawda jest zupełnie inna...

Zobacz: "M jak miłość": Hanka wcale nie zginęła w kartonach! Poznaj PRAWDĘ w szóstą rocznicę jej śmierci!

Tęsknicie za Hanką Mostowiak?