Anja Rubik na planie Project Runway Sasha Knezevic i Anja Rubik na planie Project Runway Sasha Knezevic na planie Project Runway Anja Rubik na planie Project Runway Joanna Przetakiewicz, Mariusz Przybylski, Sasha Knezevic i Anja Rubik na planie Project Runway
Anja Rubik na planie Project Runway
TVN
Jury nie miało wątpliwości
1/6
Anja Rubik na planie Project Runway
TVN

Producenci "Project Runway" dbają o to, aby w każdym odcinku pojawił się wyjątkowy gość, który zasiada w panelu jurorskim i służy fachową oceną. Odcinek półfinałowy był pod tym względem szczególny, bo specjalne zaproszenie otrzymał Sasha Knezević, mąż Anji Rubik. Również zadanie dla projektantów dotyczyło gospodyni modowego show - mieli oni zaprojektować kreację, w której Anja mogłaby wystąpić na czerwonym dywanie.

Zobacz: Rubik w kreacji uczestnika "Project Runway". Wskazała swojego faworyta?

Zadanie dostarczyło czwórce projektantów sporo stresu, bo modelka osobiście odwiedzała ich w trakcie przymiarek. Towarzyszyła jej ukochana suczka Charlie, która poszczekiwała na uczestników, a jak się potem okazało - również została ich... modelką. Ogłoszono bowiem, że muszą zaprojektować strój także dla pupilka gwiazdy. Podczas prezentacji kreacji niezwykle ważny głos miał mąż Rubik, ale ostatecznie to ona dokonała wyboru projektantów, którzy znajdą się w wielkim finałem programu. Z rywalizacji odpadła Natalia Ślizowska.

Oznacza to, że w finale "Project Runway" zobaczymy Macieja Sieradzky'ego, Liliana Pryma i faworyt show Jakub Bartnik. Zgadzacie się z takim werdyktem?

Anja Rubik z mężem na planie show:

2/6
Sasha Knezevic i Anja Rubik na planie Project Runway
TVN
3/6
Sasha Knezevic na planie Project Runway
TVN
4/6
Anja Rubik na planie Project Runway
TVN
5/6
Joanna Przetakiewicz, Mariusz Przybylski, Sasha Knezevic i Anja Rubik na planie Project Runway
TVN
6/6
Anja Rubik na planie Project Runway
TVN