Szczupła Marta Grycan na okładce książki "Kuchna Haute Couture"

Wylaszczona Marta Grycan na okładce swojej książki!

Szczupła Marta Grycan na okładce książki "Kuchna Haute Couture"

Marta Grycan cały czas ciężko pracuje na swój sukces. W telewizji emitowany jest jej program "Bake Off", a już na początku listopada w księgarniach pojawi się pierwsza książka gwiazdy pt. "Kuchnia Haute Couture". W sieci pojawiła się już okładka owego wydawnictwa. Celebrytka jest na niej do siebie niepodobna. Graficy komputerowi bardzo ją wyszczuplili.

- "Kuchnia Haute Couture" jest moją pierwszą książką otwierającą serię opowieści o życiu, kuchni, pasjach odkrywanych przy wspólnym stole z rodziną i przyjaciółmi. Jest opowieścią o szukaniu inspiracji, o wspaniałych smakach i więzi jaka buduje się podczas wspólnego biesiadowania.

Mam nadzieje, że stanie się milą lekturą inspirującą do wspólnego gotowania i wniesie dużo radości w codzienność - mówi Grycanka.

Z okazji premiery książki zaplanowana jest impreza połączona z otwarciem nowej restauracji Marty Grycan w Teatrze Wielkim.

- Miejsce będzie miało królewski wystrój. Wszystko zaprojektowała sama Marta, która kocha przepych – zdradziła magazynowi "Flesz" znajoma gwiazdy. Będzie to kuchnia śródziemnomorska. Każdy przepis gospodyni najpierw wypróbowała sama.

Wydając książkę Grycanka dołączyła do zacnego grona gwiazd próbujących swoich sił w świecie literatury. Myślicie, że odniesie sukces?Więcej na temat Marta Grycan Grycanki
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04