Paulina Krupińska w sukience z Zary za 199 złotych
ONS

Śliczna Miss Polonia w sukience z sieciówki

Paulina Krupińska w sukience z Zary za 199 złotych
ONS

Wczoraj wieczorem gmach TVP przy ulicy Woronicza zaroił się od gwiazd. Wszystko za sprawą prezentacji nowej, jesiennej ramówki. Wśród gości imprezy pojawiły się twarze od lat kojarzone z telewizją publiczną, ale niezabrakło też kilku świeżynek. Wśród nich znalazła się piękna Paulina Krupińska, której urodę docenili ostatnio organizatorzy luksowej imprezy. Zobacz: Piękna Miss Polonia na imprezie u rosyjskiego miliardera

Miss Polonia pojawiła się na wydarzeniu w czarnej sukience z elastycznego materiału z prześwitami na ramionach. Ta minimalistyczna, lecz efektowna kreacja nie kosztowała fortuny. Paulina kupiła ją w Zarze za 199 złotych. Look uzupełniła o pastelowe szpilki i małą kopertówkę Sabriny Pilewicz. Strzałem w dziesiątkę były też masywne kolczyki.

Jak dowiedziało się AfterParty.pl, Krupińska została jedną z twarzy nowego sezonu "Pytania na śniadanie". Najpiękniejsza Polka znana z zamiłowania do aktywnego trybu życia dostała swój autorski kącik.

- Paulina będzie miała cykl w "Pytaniu na śniadanie", w którym pokaże, że kobiety mogą uprawiać najróżniejsze sporty. Oprócz tego Miss podpowie, jak dbać o urodę - zdradziła w rozmowie z AfterParty.pl Małgorzata Herde Dyrektor Generalna Miss Polonia.


Naszą Miss czeka teraz pracowity okres. Paulina zaczęła już przygotowania do wyborów Miss Universe, które odbędą się już 9 listopada w Moskwie. Ma szansę wygrać?

Zobacz: Kask, ochraniacze i rower. Tak wakacje spędza... Miss Polonia

Pozostałe gwiazdy na ramówce TVP na jesień 2013:

Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48