Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka zamieszkają razem?
ONS

Krupińska i Karpiel-Bułecka coraz poważniej myślą o związku. Już wiją gniazdko w Tatrach

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka zamieszkają razem?
ONS

Na okładce najnowszego numeru "Zwierciadła" pojawił się Sebastian Karpiel-Bułecka, który udzielił tam też obszernego wywiadu. Muzyk opowiedział, że właśnie jest gotowy na miłość i drugą połówkę. Zobacz: Karpiel-Bułecka w szczerym wyznaniu na okładce pisma. Krupińska będzie zadowolona

Nie da się ukryć, że lider zespołu Zakopower jest w szczęśliwym związku z Pauliną Krupińską. Zakochani jednak nie afiszują się ze swoją miłością, ale można zauważyć, że uwielbiają spędzać ze sobą czas. Modelka zniknęła z salonów i coraz rzadziej pojawia się na różnego rodzaju imprezach. Zauważyła to także znajoma pary, które przyznała, że Krupińska zmieniła się w ostatnim czasie:

Paulina bardzo się teraz zmieniła. Siedzi cały czas w Zakopanem, przy Sebastianie. Dla niego zrezygnowała z życia wielkomiejskiego, imprez, pozowania. Jej partner to góral ceniący dom, rodzinę i tradycyjne wartości. Dla niego ognisko domowe było zawsze bardziej pociągające niż salony, które lubiła Paulina - czytamy w "Rewii". 

Para być może na stałe zamieszka w Tatrach, a odcięcie od mediów im służy:

Paulina jest bardzo zakochana. I dla Sebastiana gotowa na zmianę życia. Mówi, że nie tęskni za blichtrem, gdy ma u boku tak wrażliwego i wartościowego mężczyznę. A on to docenia. 

Kiedy ślub?

Zobacz na Polki.pl: Paulina Krupińska uwielbia kupować w internecie
 
 

Przeładuj

Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Dziś Piotr Adamski ma 36 lat. Wiemy jak wygląda i czym się zajmuje!

zobacz 00:59