ONS

Jeszcze w grudniu Joanna Krupa chwaliła się na antenie "Dzień Dobry TVN", że nie może zdecydować się na suknię ślubną i dlatego też wybierze dwie (czytaj: Krupa opowiada o swoim ślubie). Wcześniej jednak przełożyła datę ślubu ze względu na kultywowane przez jej rodziców przesądy, według których w nazwie miesiąca musi być literka "r". Miało to zapewnić szczęście na lata, a tymczasem pojawił się dylemat.

Nad związkiem Krupy i Romaina Zago zawisły czarne chmury, bo okazało się, że w dniu w którym planowana jest ceremonia, będą nagrywane odcinki III edycji "Top Model". To wyklucza obecność Joanny we Włoszech, gdzie miał odbyć się ślub.

- Matrymonialne plany rujnują Joasi jej zobowiązania zawodowe, bo aż do wakacji będzie zapracowana, kręcąc m.in. dla TVN nowe odcinki programu "Top Model. Zostań modelką" - tłumaczy w rozmowie z "Twoim Imperium", Małgorzata Leitner, menadżerka Joanny.

Bez względu na to jaką decyzję podejmie Krupa, wspiera ją Romain. Ciekawe czy wybierze sukces w życiu zawodowym czy prywatnym?

chimera

Więcej na temat Joanna Krupa Romain Zago