Elżbieta II w różowej garsonce w Londynie
East News

Królowa Elżbieta II uderzona w twarz! Wielka wpadka na zawodach królewskich... To trzeba zobaczyć!

Elżbieta II w różowej garsonce w Londynie
East News

Królowa jest wielką wielbicielką wyścigów konnych. Kiedy tylko ma taką możliwość regularnie pojawia się na zawodach. Elżbiety II nie mogło zabraknąć podczas Royal Windsor Cup Polo. 93-letnia królowa reprezentowała rodzinę i wręczała puchar. Jednak podczas wyścigów na trybunach wydarzyło się coś, co zmroziło wszystkich gości. Takiej wpadki z udziałem królowej dawno nie było! Zobaczcie nagranie...

Królowa Elżbieta II została uderzona w twarz!

Kiedy królowa schodziła, aby porozmawiać z kolejnymi gośćmi obecnymi na zawodach, szalik jednej z kobiet uderzył ją w twarz. Zanim kobieta dostrzegła, co się dzieje czarny szal jeszcze kilkakrotnie dotknął Elżbiety II. Potem zmieszana szybko zabrała apaszkę. Królowa w tej sytuacji zachowała kamienną twarz, ale zebrani goście zareagowali bardziej emocjonalnie.

Jedna z aktorek obecnych na uroczystości, Gillian Anderson, którą doskonale znamy z roli w serialu „Z Archiwum X” nie mogła ukryć zaskoczenia. I zszokowana zrobiła minę, która w kilka chwil stała się hitem w sieci.

W Internecie pojawiło się mnóstwo żartobliwych komentarzy, ale większość z nich dotyczy reakcji Gillian Anderson, a nie samej wpadki. Chociaż pojawiły się też sugestie, że teraz królowa zabroni przychodzenia w długich apaszkach na uroczystości, na których będzie obecna. Sądzicie, że byłaby do tego zdolna?

Zobacz takżeKrólowa Elżbieta II ma poważny problem na dworze! Okradają ją pracownicy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Whenever you think you’re having a bad day, think about this person who just hit the queen (🔊Sound on)

Post udostępniony przez Saint Hoax (@sainthoax)

Goście byli oburzeni!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

😂#gilliananderson #gillianandersonnews #gillianandersonfans @gilliana

Post udostępniony przez GillianAndersonNews (@gillianandersonnews)

 

 

Więcej na temat Elżbieta II
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37