Elżbieta II w różowej garsonce w Londynie
East News
Newsy

Królowa Elżbieta II uderzona w twarz! Wielka wpadka na zawodach królewskich... To trzeba zobaczyć!

Królowa Elżbieta II uderzona w twarz! Wielka wpadka na zawodach królewskich... To trzeba zobaczyć!

Królowa jest wielką wielbicielką wyścigów konnych. Kiedy tylko ma taką możliwość regularnie pojawia się na zawodach. Elżbiety II nie mogło zabraknąć podczas Royal Windsor Cup Polo. 93-letnia królowa reprezentowała rodzinę i wręczała puchar. Jednak podczas wyścigów na trybunach wydarzyło się coś, co zmroziło wszystkich gości. Takiej wpadki z udziałem królowej dawno nie było! Zobaczcie nagranie...

Co się stanie, gdy królowa Elżbieta II umrze? Procedura jest już zaplanowana. Telewizje mają jeden zakaz

Królowa Elżbieta II została uderzona w twarz!

Kiedy królowa schodziła, aby porozmawiać z kolejnymi gośćmi obecnymi na zawodach, szalik jednej z kobiet uderzył ją w twarz. Zanim kobieta dostrzegła, co się dzieje czarny szal jeszcze kilkakrotnie dotknął Elżbiety II. Potem zmieszana szybko zabrała apaszkę. Królowa w tej sytuacji zachowała kamienną twarz, ale zebrani goście zareagowali bardziej emocjonalnie.

Jedna z aktorek obecnych na uroczystości, Gillian Anderson, którą doskonale znamy z roli w serialu „Z Archiwum X” nie mogła ukryć zaskoczenia. I zszokowana zrobiła minę, która w kilka chwil stała się hitem w sieci.

W Internecie pojawiło się mnóstwo żartobliwych komentarzy, ale większość z nich dotyczy reakcji Gillian Anderson, a nie samej wpadki. Chociaż pojawiły się też sugestie, że teraz królowa zabroni przychodzenia w długich apaszkach na uroczystości, na których będzie obecna. Sądzicie, że byłaby do tego zdolna?

Zobacz takżeKrólowa Elżbieta II ma poważny problem na dworze! Okradają ją pracownicy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Whenever you think you’re having a bad day, think about this person who just hit the queen (🔊Sound on)

Post udostępniony przez Saint Hoax (@sainthoax)

Goście byli oburzeni!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

😂#gilliananderson #gillianandersonnews #gillianandersonfans @gilliana

Post udostępniony przez GillianAndersonNews (@gillianandersonnews)

 

Zobacz także
Księżna Kate i królowa Elżbieta razem

Księżna Kate i królowa Elżbieta II cierpią na tę samą chorobę! O co chodzi?

królowa Elżbieta II

Królowa Elżbieta II ma poważny problem na dworze! Okradają ją pracownicy

 

Księżna Kate i królowa Elżbieta razem
EastNews
Newsy
Księżna Kate i królowa Elżbieta II cierpią na tę samą chorobę! O co chodzi?
Księżna Kate i królowa Elżbieta II cierpią na tę samą chorobę! O co chodzi?

Mogłoby się wydawać, że członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej mają bajkowe życie, bowiem mieszkają w pałacach, mają służbę i nie muszą martwić się o pieniądze. Nie do końca tak jest... Zarówno królowa Elżbieta II , jak i jej dzieci i wnukowie muszą przestrzegać zasad protokołu, wykonywać liczne obowiązki, odbywać po kilkanaście podróży w ciągu roku i uważać na każdy swój krok. I przede wszystkim zawsze być do dyspozycji! Księżna Kate przez wszystkie swoje ciąże była bardzo aktywna, choć nie zawsze dobrze się czuła. Teraz też często zdarza się, że Kate źle się poczuje, ale nie rezygnuje ze swoich obowiązków. Ostatnio podczas urodzin królowej Elżbiety II zrobiło jej się słabo i odczuwała mdłości, ale nie zrezygnowała z udziału w uroczystości. Co takiego stało się Kate? Okazuje się, że żona księcia Williama cierpi na tę samą chorobę, co królowa Elżbieta II. O co chodzi? Zobacz także:   Książę William próbował w ostatniej chwili odwołać swój ślub z księżną Kate? Zaskakujące informacje!       Tanie noclegi na całym świecie! Wybierz najlepszą opcję dla Ciebie na stronie Booking.com wyprzedaże .  

Wizyta japońskiej pary książęcej w Pałacu Prezydenckim. Dla japońskiej księżnej Kiko zabrakło miejsca na czerwonym dywanie
East News
Newsy
Wpadka przed Pałacem Prezydenckim? Na czerwonym dywanie zabrakło miejsca dla księżnej
Wpadka przed Pałacem Prezydenckim? Na czerwonym dywanie zabrakło miejsca dla księżnej

Ups... Nie wypadło to najlepiej! Podczas wizyty japońskiej pary książęcej w Pałacu Prezydenckim w Warszawie mogło dojść do wpadki. Podczas oficjalnego zdjecia przed siedzibą prezydenta Andrzeja Dudy zabrakło miejsca na czerwonym dywanie dla gościa - japońskiej księżnej Kiko! Sytuacja z całą pewnością nie powinna mieć miejsca - mówi w portalu gazeta.pl dr Janusz Sibora, ekspert od protokołu dyplomatycznego. Czy rzeczywiście to wpadka? Można to ocenić oglądając zdjecia sprzed pałacu. Widać na nich bardzo wyraźnie, że na czerwonym dywanie stoi Agata Duda , prezydent Andrzej Duda oraz japoński książę Akishino. Jednak dla jego małżonki - księżnej Kiko miejsca zabrakło. Stoi więc obok czerwonego dywanu, na kostce brukowej.

Księżna Kate, królowa Elżbieta II, książę William
EastNews
Newsy
Królowa Elżbieta II jest zdruzgotana! Wszystko przez księcia Williama, który ma zostać królem
Królowa Elżbieta II jest zdruzgotana! Wszystko przez księcia Williama, który ma zostać królem

Jakie relacje łączą księcia Williama z królową Elżbietą II ? Według Juliet Rieden, autorki książek o brytyjskiej rodzinie królewskiej, wnuk i monarchini niespecjalnie potrafią ze sobą rozmawiać. Ich relacje mocno ochłodziły się po przejęciu niektórych obowiązków królowej przez księcia Williama . Przypomnijmy, monarchini od 2016 roku jest najdłużej panującym władcą na świecie. Jej syn Karol i wnuk William, którzy są kolejni w kolejce do tronu, pomagają jej w zarządzaniu.  Ale dlaczego królowa i William nie potrafią ze sobą rozmawiać? Odpowiedź poniżej. 

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner