Party Stories
Newsy

Klaudii El Dursi z "Top Model" zaproponowano bardzo odważną scenę w erotyku Blanki Lipińskiej! Zgodziła się?

Klaudia El Dursi to jedna z największych gwiazd ostatniej edycji "Top Model". Choć nie wygrała programu, kontynuuje swoją przygodę z modelingiem, a dzięki popularności otrzymuje mnóstwo nowych ofert współpracy. Jedną z nich była możliwość zagrania w filmie Blanki Lipińskiej "365 dni", który już 7 lutego trafi do kin.

Chodzi o propozycję zagrania w bardzo gorącej i odważnej scenie filmu. Autorce książki zależało, aby w tę rolę wcieliła się znana postać, a wybór padł właśnie na Klaudię El Dursi! 30-latka ma już za sobą rozbieraną sesję dla Playboya, dlatego produkcja filmu widziała ją w najbardziej kontrowersyjnej scenie "365 dni".

Zobacz także: Kto zagra polskiego Grey'a w filmie "365 dni"? Blanka Lipińskiego wybrała gorącego przystojniaka!

Obejrzyjcie wideo i dowiedzcie się, jak modelka zareagowała na tę propozycję! Była zaskoczona? Czy zgodziła się od razu, a może nie odważyła się przyjąć roli ze względu na mocne sceny?

Klaudia El Dursi w brązowej bluzie
Instagram

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Klaudia El Dursi na planie Top Model
Instagram
Newsy
Dawid Woskanian nie powinien wygrać "Top Model"? Klaudia El Dursi trzymała kciuki za kogoś innego!
Klaudia El Dursi w rozmowie z Party.pl skomentowała wielki finał "Top Model". Czy według modelki show TVN wygrała właściwa osoba?

Klaudia El Dursi w rozmowie z Party.pl skomentowała wielki finał   "Top Model". Czy według modelki show TVN wygrała właściwa osoba? Ponad tydzień temu zakończyła się ósma edycja "Top Model". W ostatniej odsłonie show o zwycięstwo walczyli: Olga Kleczkowska, Sandra Dorsz, Dawid Woskanian i Stanisław Obolewicz. Jak już wiemy najwięcej głosów od widzów zdobył Dawid Woskanian i to właśnie on zdobył tytuł "Top Model". Jak wyniki głosowania ocenia dziś Klaudia El Dursi? Posłuchajcie, jak Klaudia El Dursi skomentowała decyzję widzów! Przy okazji modelka zdradziła nam, jak reagowała na zarzuty internautów, którzy twierdzili, że jest faworyzowana przez jury "Top Model"! Zobacz także:  Dawid Woskanin wygrał "Top Model" 2019! Od dziecka zmaga się z chorobą. "Jesteś inspiracją dla całej Polski" Dawid Woskanian wygrał 8. edycję "Top Model".

Kinga i Klaudia z "Top Model"
Mat. prasowe
TV-Show
Klaudia El Dursi zdradza, jak zakończył się jej konflikt z Kingą. Padło słowo "przepraszam"?
Media rozpisywały się o tym konflikcie w "Top Model". Między dziewczynami było naprawdę gorąco. Czy Kinga i Klaudia zdołały się pogodzić?

Tym konfliktem żyli wszyscy widzowie "Top Model" . Klaudia i Kinga za nic nie mogły dojść do porozumienia. Między nimi wciąż dochodziło do spięć, co czasem utrudniało pracę. Nikt tak naprawdę nie wiedział, co zaszło między dziewczynami. Teraz, gdy emocje już opadły, Klaudia El Dursi opowiedziała nam o kulisach tego konfliktu. Czy poza kulisami show dziewczyny zdołały się pogodzić? Zobaczcie nasze wideo i dowiedzcie się więcej! Klaudia El Dursi zdradziła kulisy swojego konfliktu z Kingą Zobacz także:  Sandra z "Top Model" szczerze o swojej relacji ze Staszkiem! Nie uwierzycie, co powiedziała po finale show TVN!

Klaudia El Dursi - wszystko co musicie o niej wiedzieć
Newsy
Klaudia El Dursi to "pierwsza zwyciężczyni" Top Model! "Teraz telefon się urywa"

W poniedziałek poznaliśmy zwycięzcę Top Model 2019 . Został nim Dawid Woskanin, który w finale pokonał trójkę innych kandydatów do tytułu. Chłopak, który od lat zmaga się z chorobą  udowodnił wszystkim, że nie ma rzeczy niemożliwych. Wygrał 100 tysięcy złotych i okładkową sesję w jednym z magazynów. Ostatnią uczestniczką, która odpadła tuż przed finałem była Klaudia El Dursi. Jej udział w programie od początku budził duże emocje . Z tego, co zdradził jeden z jurorów Top Model, fotograf Marcin Tyszka, modelka również może śmiało nazywać się zwyciężczynią show. Dlaczego? Marcin Tyszka o Klaudii El Dursi: pierwsza wygrana Fotograf mody i juror Top Model poświęcił Klaudii długi wpis na Instagramie. Opublikował go jeszcze przed finałem. Do tej pory budzi w Was mega emocje i chyba śmiało mogę powiedzieć, że jest pierwszą wygraną tej edycji - napisał Tyszka. To, co sprawiło, że Klaudia była dość szczególnym uczestnikiem show, to poza jej egzotyczną urodą również wiek. Podczas gdy o tytuł ubiegają się głównie nastolatki i dwudziestolatki, piękna modelka skończyła już 30 lat. Zobacz także:   Ma 30 lat, dwoje dzieci, firmę i biznesowe plany. Po co więc Klaudii El Dursi udział w „Top Model”? Zmieniliśmy zasady programu właśnie po to by pojawił się ktoś troszkę starszy, dla wielu kobiet to super przykład że macierzyństwo nie wyklucza , wystarczy dbać o siebie. Chociaż fala hejtu jaka wysłała się na Klaudię od czasu złotego biletu chyba Ją troszkę przerosła...  - pisze fotograf. Tyszka zdradził też, że po udziele El Dursi w programie, posypały się już propozycje reklamowe: Wiele super firm już widzi Klaudię jako swoją twarz i ambasadorkę -  pisze. - Ja uważam, że to to jest...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner