Party Stories
Klaudia El Dursi przez koronawirusa jest rozdzielona z rodziną. Nie mogła powstrzymać płaczu
Instagram
Newsy

Klaudia El Dursi przez koronawirusa jest rozdzielona z rodziną. Nie mogła powstrzymać płaczu

Sytuacja jest poważna.

Klaudia El Dursi jest obecnie ba Bali w związku z nagrywaniem "Hotel Paradise". Prowadząca program utknęła tam ze względu na koronawirusa (7 kolejnych przypadków zarażenia, w sumie 111), przez którego nie może zobaczyć się z rodziną. O wszystkim poinformowała na swoim Instagramie:

Kochani, dostaje od was bardzo dużo pytań, co u mnie, czy Bali jest bezpieczne, dlaczego jestem tutaj bez rodziny. Bali już też nie jest bezpieczne, tak naprawdę nie ma miejsca, gdzie byłoby jeszcze bezpiecznie. Sytuacja trochę wymknęła się spod kontroli. Jestem bez rodziny dlatego, że w zaistniałej sytuacji musieliśmy zmienić swoje plany - poinformowała El Dursi.

Zobacz także: Przerażający skutek koronawirusa. Pielęgniarka pokazała szokujące zdjęcie!

Wszystkie loty są niestety odwołane na razie na 10 dni, co oznacza że El Dursi nie wróci w tym czasie do rodziny.

Od jakiegoś czasu żyłam tylko dniem powrotu do Polski, bo bardzo tęsknie za moją rodziną, odliczałam każdy dzień, kiedy w końcu przylecę do Polski... Jak wiecie, jak na razie wszystkie loty są do Polski odwołane, na razie na 10 dni, nie wiadomo, co będzie dalej. Także pozostaje mi tylko czekać. Uważajcie na siebie, bardzo was proszę, nie lekceważcie tego... - dodała Klaudia El Dursi.

Klaudia El Dursi utknęła na Bali. Przypomnijmy, że w podobnej sytuacji jest gwiazda "M jak miłość".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi)

Mamy nadzieję, że sytuacja zostanie szybko opanowana i Klaudia El Dursi będzie mogła szybko wrócić do rodziny.

Klaudia El Dursi o dzieciach

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Klaudia El Dursi o dzieciach
TV-Show
"On mnie po prostu wyganiał" Kto namówił Klaudię El Dursi na udział w "Hotelu Paradise"?

Klaudia El Dursi przebywa na planie "Hotelu Paradise" od kilku miesięcy! Co było dla niej najtrudniejsze? Oczywiście rozłąka z dziećmi! Ale co ciekawe, na wyjazd na wyspę Bali namówił ją ponownie partner, Jacek Dlaczego ostatecznie się zgodziła? Czego obawiała się najbardziej? Zobaczcie, co nam zdradziła podczas rozmowy na Bali! Zobacz także:  Klaudia El Dursi szczerze o uczestnikach "Hotelu Paradise": "Cwaniactwo i sojusze!"

Klaudia El Dursi
Instagram/Klaudia El Dursi
Newsy
Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" wkrótce wróci do Polski. Modelka będzie musiała przejść kwarantannę!
Klaudia El Dursi za pośrednictwem Instagrama zdradziła swoim fanom, że powoli kończy pracę na planie "Hotelu Paradise" i już wkrótce wraca do domu.

Klaudia El Dursi za pośrednictwem Instagrama zdradziła swoim fanom, że powoli kończy pracę na planie "Hotelu Paradise" i już wkrótce wraca do domu. Piękna modelka już od kilku miesięcy przebywa na Bali, gdzie nagrywa nowe, hitowe reality-show. Niestety, kilka dni temu Klaudia El Dursi przyznała, że ze względu na epidemię koronawirusa utknęła na Bali i nie wiadomo, kiedy będzie mogła wrócić do Polski.  Od jakiegoś czasu żyłam tylko dniem powrotu do Polski, bo bardzo tęsknie za moją rodziną, odliczałam każdy dzień, kiedy w końcu przylecę do Polski... Jak wiecie, jak na razie wszystkie loty są do Polski odwołane, na razie na 10 dni, nie wiadomo, co będzie dalej. Także pozostaje mi tylko czekać. Uważajcie na siebie, bardzo was proszę, nie lekceważcie tego... - mówiła poruszona Klaudia El Dursi. Klaudia El Dursi nie ukrywała również, że jest przerażona tym, co dzieje się teraz na Bali, ale nie przerywała pracy na planie show. Teraz podzieliła się radosną informacją! Modelka kończy nagrania "Hotelu Paradise" i szykuje się do powrotu do Polski. Klaudia El Dursi przejdzie obowiązkową kwarantannę Klaudia El Dursi w swoim najnowszym wpisie na Instagramie oraz podczas relacji na InstaStories przyznała, że przed nią ostatni dzień na planie "Hotelu Paradise". Prowadząca reality-show przyznała, że wkrótce rozpoczynie wielkie pakowanie i wkrótce wróci do Polski.  Ostatni dni na Bali 🙏 Jeszcze trochę , jeszcze chwilkę , chwileczkę ... ➡️ 🏡💚- napisała Klaudia El Dursi.  Internauci zwrócili uwagę, że po powrocie z rajskiej wyspy Klaudia El Dursi będzie musiała przejśc obowiązkową kwarantannę. - Jeszcze troche jeszcze chwilka i 14 dniowa kwarantanna - Ah i te kwarantanny i inne cuda .. proszę się trzymać 👌🏻😘 -...

Klaudia El Dursi
Instagram/Klaudia El Dursi
Newsy
Klaudia El Dursi nie może wrócić do rodziny przez koronawirusa. Pokazała zdjęcie - najmłodszy syn to wykapana mama! 
Klaudia El Dursi bardzo tęskni za bliskimi.

Klauda El Dursi ostatnio podzieliła się z fanami smutną informacją - z powodu pandemii koronawirusa nie może wrócić do Polski, by spotkać się ze swoją rodziną - partnerem i swoimi synami: Dawidem i Jasiem. Klaudia El Dursi z powodu nagrań do programu "Hotel Paradise" cały czas jest na Bali: Od jakiegoś czasu żyłam tylko dniem powrotu do Polski, bo bardzo tęsknie za moją rodziną, odliczałam każdy dzień, kiedy w końcu przylecę do Polski...  Jak wiecie, jak na razie wszystkie loty są do Polski odwołane, na razie na 10 dni, nie wiadomo, co będzie dalej.  Także pozostaje mi tylko czekać. Uważajcie na siebie, bardzo was proszę, nie lekceważcie tego... - mówiła fanom Klaudia El Dursi. Klaudia El Dursi bardzo źle przeżywa rozłąkę z rodziną, dlatego też postanowiła wrzucić na Instagram zdjęcia ze swoją rodziną, które podtrzymują ją na duchu. Zobacz także:  Przerażający skutek koronawirusa. Pielęgniarka pokazała szokujące zdjęcie! Wcale jej się nie dziwimy, że tak bardzo tęskni za synkami i partnerem. Wszyscy na zdjęciach wyglądają na naprawdę szczęśliwą rodzinę. Sami spójrzcie!         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi) Mar 17, 2020 o 8:29 PDT Patrząc na wspólne zdjęcia Klaudii El Dursi z rodziną, widzimy ogromne podobieństwo - jej młodszego syna Jasia - właśnie do niej. Sami spójrzcie, 5-letni Jaś to wykapana mama!  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner