Kim Kardashian o ciąży
ONS

Kardashian pierwszy raz po porodzie: Czuję się...

Kim Kardashian o ciąży
ONS

Ciąża Kim Kardashian była prawdziwym medialnym spektaklem. Paradoksalnie tuż po narodzinach córki North celebrytka zamilkła i nie pojawiła się publicznie jeszcze ani razu. Wszyscy czekają też, kiedy pokaże światu swoje dziecko.

Kardashianka przerwała jednak nieoczekiwanie ciszę i... opublikowała osobistą notkę na swoim blogu. Dziękuje w niej za wsparcie fanom i wszystkie dobre życzenia, które napływają do niej codziennie z całego świata. Podkreśla też, że ostatnie tygodnie to czas, który poświęca tylko rodzinie i dziecku.
 

Kilka ostatnich tygodni było wypełnionych najbardziej ekscytującymi doświadczeniami w moim życiu. Korzystam z tego czasu, aby w pełni oddać się macierzyństwu i spędzić czas w domu z moją rodziną. Czytam wszystkie wasze wiadomości i chciałabym podziękować wam za urocze notki i wszystkie życzenia. Naprawdę to znaczy dla mnie bardzo dużo. Czuję się niezwykle wyróżniona mając wsparcie mojej rodziny i fanów w tym pięknym momencie - napisała na swoim blogu Kardashianka.


Notka nie została opatrzona ani jednym zdjęciem. Myślicie, że zniknie z mediów na dłużej i nie spróbuje zarobić na dziecku? To byłoby jak na nią coś nieprzewidywalnego.

Zobacz też galerię zdjęć Kim Kardashian, gdy była jeszcze w ciąży:

Więcej na temat Kim Kardashian
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43