Kayah i Pako Sarr rozstali się
Newsy

Kayah rozstała się z Pako Sarrem

O co im poszło?

Kolejny gwiazdorski związek dobiegł końca. Po Edycie Herbuś i Mariuszu Trelińskim, tym razem wspólną drogę życia zakończyli Kayah i Pako Sarr. Według doniesień dwutygodnika "Show", Pako źle znosił medialne zamieszania. Będąc partnerem wokalistki był nieustannie narażony na śledzących go fotoreporterów. Ale nie to było głównym powodem rozstania.

Tabloid twierdzi, że pomiędzy Kayah a Sarrem poszło o... wiarę. Pako jest ortodoksyjnym muzułmaninem, co dla Kayah było trudne do zaakceptowania.

I pomyśleć, że jeszcze niedawno Kayah chwaliła się w wywiadach jak to jest "adorowaną, delikatną kobietką" z "satysfakcjonującym" życiem seksualnym.

Zobacz: "Jestem zwierzęciem seksualnym. A to z wiekiem nabiera sensu"

Kayah wychodzi za mąż. Ślub Kayah i Pako Sarra
ONS
Newsy
Kayah podjęła poważną decyzję. ŚLUB NA WIOSNĘ
"Jej suknia ślubna będzie spektakularna"

Ten rok zakończy się z rekordowym wynikiem jeśli chodzi o śluby i ciąże w polskich show-biznesie. Przyszły zapowiada się równie optymistyczne. Jak donosi "Grazia", na wiosnę ślub planuje Kayah . Ta informacja jednocześnie zaprzecza plotkom o kryzysie w związku artystki z ciemnoskórym muzykiem Pako Sarrem , muzykiem z Senegalu. Zobacz: Kayah rozstała się z Pako. O co im poszło? O zaręczynach Kayah i Pako plotkowano jeszcze przed wakacjami, ale żadna ze stron nie potwierdzała informacji. Co więcej, gwiazda nie nosiła nawet pierścionka zaręczynowego tylko dlatego, aby zmylić ciekawskich. Ale podobno przygotowania do ślubu trwają w najlepsze . Na początku grudnia Kayah wybrała się z przyjaciółką do galerii handlowej, gdzie wnikliwie przeglądała magazyny poświęcone modzie ślubnej. Pokazała swoje ulubione modele, a później wspólnie wybierały materiały z których kreacja zostanie uszyta. - Kayah przywiązuje ogromną uwagę do strojów. Nie mam wątpliwości, że jej suknia ślubna będzie spektakularna . Zwłaszcza, że ostatnio bardzo schudła i wygląda świetnie - mówi "Grazii' była stylistka artystki. Ślub ma odbyć się w obrządku kabalistycznym, ponieważ od siedmiu lat Kayah jest wyznawczynią kabały. Na podobne śluby zdecydowały się już Demi Moore i Madonna. Jednak warto dodać, że małżeństwo zostanie w Polsce zalegalizowane dopiero wtedy, gdy para weźmie ślub cywilny. Przypomnijmy, że dzięki Pako Kayah odnalazła w sobie seksualne zwierze w łóżku. Zobacz: "Z wiekiem jestem seksualnym zwierzęciem" Kayah wróciła na szczyt:

Kayah z wiekiem jest coraz lepsza w łóżku
Newsy
Kayah jest coraz lepsza w łóżku
Jak wygląda jej życie seksualne?

Kayah to jedna z tych gwiazd, które są doceniane przez publiczność za samą twórczość, bez chwalenia się życiem prywatnym. Czasem wypada jednak o sobie przypomnieć i wywołać jakiś mini-skandal, a nic tak dobrze nie sprzedaje się jak seks. Ostatnio Kayah w rozmowie z "Claudią" opowiedziała, że z każdym rokiem dojrzewa seksualnie i czuje się coraz bardziej "zwierzęciem seksualnym": - Lubię w sobie delikatną kobietkę , potrzeba mi trochę adoracji, jako zodiakalny Skorpion jestem zwierzęciem seksualnym, a to z wiekiem nie mija . Przeciwnie, nabiera sensu i jest w pełni świadome, a więc coraz bardziej satysfakcjonujące. Rozumiemy, że w ten sposób Kayah chciała dać nam do zrozumienia, że z jej nową miłością, ciemnoskórym Pako Sarr, w jej związku relacje łóżkowe są wręcz idealne. Gratulujemy.

Kayah wrociła do Pako Sarra
Newsy
Kayah znów jest zakochana! Z kim spotyka się gwiazda?
Będziecie zaskoczeni!

Na początku roku głośno było o tym, że Kayah zostawiła Senegalczyka Pako Sarra . Muzyk ponoć nie był wierny gwieździe. Jak udało nam się ustalić piosenkarka postanowiła dać Pako jeszcze jedną szansę. Zakochani niedawno widziani byli w jednej z trójmiejskich restauracji. Sarra długo starał się o powrót do łask Kayah, a ta w końcu zdecydowała się na danie mu drugiej szansy. W końcu kiedyś mówiło się, że staną na ślubnym kobiercu. Myślicie, że tym razem im się uda? Zobacz: Kayah rozstała się z Pako Sarrem  

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner