ONS
Newsy

Kayah postawiła ukochanemu warunki? Wróci od niego, jeśli...

Co musi zrobić, by ją odzyskać?

Niedawno pisaliśmy o tym, że Kayah znów jest zakochana i że wróciła do swojego byłego partnera - Senegalczyka Pako Sarra. Para była widziana w jednej z trójmiejskich restauracji. Okazuje się jednak, że sprawa nie jest taka prosta. Jak donosi "Fakt", Kayah zdecydowała się postawić Pako pewne warunki, które musi spełnić, jeśli myśli o powrocie do ukochanej.

Kayah postawiła sprawę jasno. Jeśli Pako chce odzyskać jej serce, musi spełnić następujące warunki: odbierać od niej telefony, gdy jest w mieście i w ogóle ograniczyć nocne wyjścia z kolegami. Gdy pomieszkują u siebie, nie ma mowy o powrotach późniejszych niż po północy. Z drugiej strony, on ma być na każde jej zawołanie i nie może czynić jej wyrzutów, gdy to ona będzie chciała sobie gdzieś wyjść bez niego - zdradziła tabloidowi osoba z otoczenia gwiazdy.

Ta para rozstawała i schodziła się już wielokrotnie. Myślicie, że ostatecznie wrócą do siebie?
Kayah
Kayah na spotkaniu w restauracji
Newsy
Kayah na spotkaniu z koleżanką w restauracji. Zwróćcie uwagę na jej metaliczne adidasy ZDJĘCIA
Kayah na spotkaniu z koleżanką w restauracji. Zwróćcie uwagę na jej metaliczne adidasy ZDJĘCIA
Pako Sarr pisze miłosne piosenki dla Kayah
ONS
Newsy
Ukochany Kayah pisze dla niej miłosne piosenki! Tak spełnia warunki wokalistki?
"Wpadł na pomysł, aby jedną z tych piosenek nagrali wspólnie"

O Kayah znowu jest głośno -wszystko za sprawą jej związku z Pako Sarrem . Ostatnio pisaliśmy o tym, że piosenkarka znowu jest zakochana i że wróciła do swojego byłego partnera. Okazało się wówczas, że Kayah postawiła wówczas Pako twarde warunki, które musi spełniać, aby być razem. Jakie to były warunki? m.in. " jeśli Pako chce odzyskać jej serce, musi spełnić następujące warunki: odbierać od niej telefony, gdy jest w mieście i w ogóle ograniczyć nocne wyjścia z kolegami "- zdradziła osoba z otoczenia gwiazdy. Zobacz: Kayah postawiła ukochanemu warunki? Wróci do niego, jeśli... Okazuje się, że partner Kayah robi wszystko, aby ją uszczęśliwić. Według informacji Faktu Senegalczyk pisze dla niej romantyczne piosenki i co więcej, wpadł na pomysł, aby razem wykonać jedną z nich. - To bardzo ujęło Kayah. Nie znała go od tak romantycznej strony. Wpadł na pomysł, aby jedną z tych piosenek nagrali wspólnie. Jest przekonany, że ich romantyczny duet powinien ujrzeć światło dzienn e- zdradził znajomy muzyka. Czekamy więc na ten duet z niecierpliwością! Zobacz: Kayah rozstała się z Pako Sarem

Kayah wychodzi za mąż. Ślub Kayah i Pako Sarra
ONS
Newsy
Kayah podjęła poważną decyzję. ŚLUB NA WIOSNĘ
"Jej suknia ślubna będzie spektakularna"

Ten rok zakończy się z rekordowym wynikiem jeśli chodzi o śluby i ciąże w polskich show-biznesie. Przyszły zapowiada się równie optymistyczne. Jak donosi "Grazia", na wiosnę ślub planuje Kayah . Ta informacja jednocześnie zaprzecza plotkom o kryzysie w związku artystki z ciemnoskórym muzykiem Pako Sarrem , muzykiem z Senegalu. Zobacz: Kayah rozstała się z Pako. O co im poszło? O zaręczynach Kayah i Pako plotkowano jeszcze przed wakacjami, ale żadna ze stron nie potwierdzała informacji. Co więcej, gwiazda nie nosiła nawet pierścionka zaręczynowego tylko dlatego, aby zmylić ciekawskich. Ale podobno przygotowania do ślubu trwają w najlepsze . Na początku grudnia Kayah wybrała się z przyjaciółką do galerii handlowej, gdzie wnikliwie przeglądała magazyny poświęcone modzie ślubnej. Pokazała swoje ulubione modele, a później wspólnie wybierały materiały z których kreacja zostanie uszyta. - Kayah przywiązuje ogromną uwagę do strojów. Nie mam wątpliwości, że jej suknia ślubna będzie spektakularna . Zwłaszcza, że ostatnio bardzo schudła i wygląda świetnie - mówi "Grazii' była stylistka artystki. Ślub ma odbyć się w obrządku kabalistycznym, ponieważ od siedmiu lat Kayah jest wyznawczynią kabały. Na podobne śluby zdecydowały się już Demi Moore i Madonna. Jednak warto dodać, że małżeństwo zostanie w Polsce zalegalizowane dopiero wtedy, gdy para weźmie ślub cywilny. Przypomnijmy, że dzięki Pako Kayah odnalazła w sobie seksualne zwierze w łóżku. Zobacz: "Z wiekiem jestem seksualnym zwierzęciem" Kayah wróciła na szczyt:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner