ons.pl

Kasia Cichopek pomoże Marcinowi Mroczkowi przy dziecku! Sexy mama w swoim żywiole?

ons.pl

Marcin Mroczek już wkrótce zostanie ojcem. Odnaleźć się w nowej roli ma mu pomóc koleżanka z planu "M jak miłość", Katarzyna Cichopek. Podobno wieść o tym, że Marcin Mroczek zostanie tatą bardzo ucieszyła słynną "sexy mamę", która zadeklarowała, że wieloletni kolega może liczyć na jej pomoc i wsparcie w tym przełomowym momencie życia. Kasia, która niedawno skończyła 33 lata, jest już mamą dwojga dzieci, więc chętnie podzieli się doświadczeniem w temacie rodzicielstwa:

Kasia już zapewniła Marcina, że służy radą i pomocą. Bardzo się cieszy, że może go wspierać. Mówiła mu, że nie ma się czym denerwować i że ich dzieci będą się razem bawić - zdradził "Faktowi" informator.

Marcin i Kasia od dawna znają się z planu "M jak miłość". Oprócz spraw zawodowych łączy ich także duża sympatia. Na instagramowym profilu Kasi pojawiło się właśnie zdjęcie z planu serialu, na którym pozuje ona w otoczeniu przystojnych kolegów serialowych, w tym Marcina.

 

 

Taka malutka jestem 😜 #mjm

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek)

 

 

Kasia to ambitna i doświadczona mama, pytanie tylko, czy taka żarliwa chęć pomocy spodoba się żonie Marcina Mroczka? Jak myślicie?

 

Marcin Mroczek

 

Marcin Mroczek
ONS

 

Kasia Cichopek

 

Katarzyna Cichopek w niebieskiej bluzce i sukience w kwiaty
East News

Więcej na temat Kasia Cichopek Marcin Mroczek
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48