Anna Mucha zatrudniła Karolinę Malinowską
ONS

Niespodziewany finał medialnego konfliktu Muchy i Malinowskiej

Anna Mucha zatrudniła Karolinę Malinowską
ONS

Niespełna tydzień temu Karolina Malinowska na łamach jednej z gazet pozwoliła sobie na kilka uwag pod adresem koleżanek z branży, które lansują nierealny jej zdaniem model macierzyństwa. Oberwało się trochę Ani Musze, która uchodzi za wzór "sexy mamy" - do formy po ciąży wraca w ekspresowym tempie, a jeszcze w trakcie jej trwania nie rezygnuje z seksownych kreacji i wysokich szpilek. Przypomnijmy: "Tak nie wygląda macierzyństwo. Nie widziałem matek, które..."

Anna nie zdecydowała się odpowiedzieć Karolinie na łamach swojego bloga, ale do słów modelki odniosła się jej nowa felietonistka, która dość krytycznie oceniła postrzeganie macierzyństwa przez Malinowską. Zobacz: "Zagotowało się we mnie!"

Cała sprawa ma jednak dość nieoczekiwany finał. Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, Karolina Malinowska zostanie redaktorką serwisu parentingowego Muchy. Panie znają się od lat i uznały, że sytuacja z ostatnich dni jest dobrym pretekstem do nawiązania współpracy. Karolina prowadzi też swój kącik "Misja Mama" w "Pytaniu na Śniadanie", który również ma być pomocny młodym mamom, które stawiają czoła wyzwaniom związanym z wychowywaniem dzieci.

Jesteście ciekawi twórczości Karoliny?

Zobacz: Malinowska zrobiła przegląd swojej szafy. Nie brakuje luksusowych marek

 

Karolina Malinowska z dzieckiem pod studiem DDTVN:

Więcej na temat Anna Mucha Karolina Malinowska
Przeładuj

Anna Mucha w półfinale "Czaru Par"! "Małżeństwo to jest obóz przetrwania"

zobacz 00:30