Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Anna Mucha zatrudniła Karolinę Malinowską
ONS
Newsy

Niespodziewany finał medialnego konfliktu Muchy i Malinowskiej

Znamy szczegóły

Niespełna tydzień temu Karolina Malinowska na łamach jednej z gazet pozwoliła sobie na kilka uwag pod adresem koleżanek z branży, które lansują nierealny jej zdaniem model macierzyństwa. Oberwało się trochę Ani Musze, która uchodzi za wzór "sexy mamy" - do formy po ciąży wraca w ekspresowym tempie, a jeszcze w trakcie jej trwania nie rezygnuje z seksownych kreacji i wysokich szpilek. Przypomnijmy: "Tak nie wygląda macierzyństwo. Nie widziałem matek, które..."

Anna nie zdecydowała się odpowiedzieć Karolinie na łamach swojego bloga, ale do słów modelki odniosła się jej nowa felietonistka, która dość krytycznie oceniła postrzeganie macierzyństwa przez Malinowską. Zobacz: "Zagotowało się we mnie!"

Cała sprawa ma jednak dość nieoczekiwany finał. Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, Karolina Malinowska zostanie redaktorką serwisu parentingowego Muchy. Panie znają się od lat i uznały, że sytuacja z ostatnich dni jest dobrym pretekstem do nawiązania współpracy. Karolina prowadzi też swój kącik "Misja Mama" w "Pytaniu na Śniadanie", który również ma być pomocny młodym mamom, które stawiają czoła wyzwaniom związanym z wychowywaniem dzieci.

Jesteście ciekawi twórczości Karoliny?

Zobacz: Malinowska zrobiła przegląd swojej szafy. Nie brakuje luksusowych marek

 

Karolina Malinowska z dzieckiem pod studiem DDTVN:

Malinowska krytykuje Annę Muchę
ONS
Newsy
Malinowska krytykuje Muchę: Tak nie wygląda życie. Nie widziałam matek, które...
Karolina krytykuje model macierzyństwa koleżanki

Karolina Malinowska to jedna z gwiazd, które umiejętnie łączą życie zawodowe i macierzyństwo. Modelka nie ukrywa jednak, że nie jest to łatwe zadanie i wymaga wielu poświęceń. Najmłodsze dziecko towarzyszy Karolinie nawet w pracy. Przypomnijmy: Malinowska to mama na cały etat. Zabrała synka do telewizji w wózku za blisko 2 tysiące złotych Sposób w jaki Malinowska mówi o macierzyństwie różni się mocno od modelu lansowanego przez większość gwiazd, które urodziły dzieci. Tradycją jest też widok celebrytki, która tuż po porodzie prezentuje bardzo szczupłą figurę i zachwyca seksownymi stylizacjami. Uwagę na to zjawisko zwróciła sama Karolina, która w najnowszym wywiadzie wyznała, że życie młodych mam nie wygląda tak bajkowo, jak np. Anny Muchy. Aktorka urodziła dwójkę dzieci i jest klasycznym wręcz przykładem "sexy mamy".   Anna Mucha w ciąży i po ciąży biegała na obcasach i jakkolwiek ją kocham, to wiem, że tak życie nie wygląda. Nie widziałam kobiety na takich obcasach biegającej po markecie. Mamy rzadko mówią o tym, że jest im trudno. Jak się czyta wywiady z gwiazdami, to zazwyczaj wszystkie zapewniają, że jest absolutnie cudownie. A potem się okazuje, że mają trzy nianie na zmianie. Macierzyństwo nie jest trudne, macierzyństwo jest przerąbane. I każda osoba, która jest rodzicem, za mną to powtórzy - wyznaje Karolina w "Gwiazdach". Malinowska swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi macierzyństwa dzieli się również w kąciku "Misja mama" w Pytaniu na Śniadanie. Zgadzacie się z nią? Zobacz: Janiak do Malinowskiej: "Kto cię weźmie z trójką dzieci?" Zaskakująca reakcja Karoliny Karolina Malinowska z synem pod studiem DDTVN:

Karolina Malinowska o macierzyństwie
ONS
Newsy
Malinowska o znanych matkach: Nie kreujmy sztucznego świata. Popełniamy jeden błąd
Temat macierzyństwa jest dla niej bardzo ważny

Karolina Malinowska kilka tygodni temu ruszyła z własnym kącikiem o macierzyństwie w "Pytaniu na Śniadanie". Sama jest mamą aż trójki dzieci, więc temat ten jest jej niezwykle bliski, a Karolina chętnie opowiada w programie i wywiadach o swoim spojrzeniu na rolę matki. Nie ukrywa przy tym, że model serwowany przez media i celebrytki dość znacznie odbiega od rzeczywistości. Przypomnijmy: "Tak nie wygląda życie. Nie widziałam matek w szpilkach" Gwiazda wraca do tego tematu w najnowszym wywiadzie, w którym przekonuje, że to, co gwiazdy prezentują w kolorowych magazynach i zdjęciach paparazzi, to sztucznie wykreowany świat. Malinowska zapewnia, że nie ma nic złego w tym, że matka deklaruje, że jest zmęczona i chciałaby choć na chwilę odpocząć od swoich obowiązków. To jednak wciąż jest temat tabu, a wiele kobiet nie ma odwagi by przyznać, że rola mamy czasami je przerasta.   Kreowanie takiego sztucznego świata, który jest bardzo piękny, ale nieprawdziwy, nie przynosi niczego dobrego. Macierzyństwo jest równie piękne, jak trudne. To, że kobieta, która czasami jest zmęczona i ma najzwyczajniej w świecie dość, nie znaczy, że nie kocha swoich dzieci, bo je kocha najbardziej na świecie i zrobiłaby dla nich wszystko. Każda z nas ma prawo do tego, by powiedzieć: „Mam dość, jestem zmęczona, potrzebuję na chwileczkę wyjść”. Nawet nie macie państwo pojęcia, ile kobiet odwiedza na przykład gabinety psychiatryczne właśnie z tego powodu, że nie wolno im głośno powiedzieć, że są zmęczone, bo zazwyczaj słyszą w odpowiedzi: „Ale co ty takiego robisz, siedzisz tylko w domu, miliony kobiet by się z tobą zamieniły” - tłumaczy w rozmowie z lifestyle.newseria.pl Karolina. Zdaniem Malinowskiej trzeba też docenić rolę ojca. Ona sama ma ogromne oparcie w Olivierze Janiaku , który doskonale się w tej roli spisuje. Rola taty według...

Karolina Malinowska skrytykowała Annę Muchę
ONS
Newsy
Malinowska skrytykowała Muchę. Doczekała się riposty: Zagotowało się we mnie
Opinia Karoliny nie wszystkim przypadła do gustu

Macierzyństwo gwiazd to zawsze wspaniałe doświadczenie, często opisywane w wywiadach dla kolorowych magazynów, w których rzadko można przeczytać o tych mniej pięknych momentach, jakie niosą ze sobą ciąża, poród czy wychowywanie dziecka. Takiemu przedstawianiu sprawy zbuntowała się ostatnio Karolina Malinowska , która głośno zaprotestowała przeciwko idealizowaniu macierzyństwa przez celebrytki. Przypomnijmy: Malinowska krytykuje Muchę: "Tak nie wygląda życie. Nie widziałam matek, które..." Anna Mucha nie zdążyła jeszcze odpowiedzieć na zarzuty koleżanki, ale bardzo nieoczekiwanie w jej obronie stanął ktoś inny. Do słów modelki odniosła się bowiem Małgorzata Terlikowska, którą gwiazda "zatrudniła" na swoim blogu parentingowym. Terlikowska opublikowała na nim tekst, w którym wchodzi w polemikę z Malinowską i chce udowodnić, że macierzyństwo nie jest mordą, jak twierdzi Karolina, ale wyjątkowym i szczególnym czasem w życiu kobiety.   A dziś czytam, że „macierzyństwo nie jest trudne, macierzyństwo jest przerąbane. I każda osoba, która jest rodzicem, za mną to powtórzy”. To słowa Karoliny Malinowskiej, modelki, mamy trójki dzieci. Powiem szczerze, we mnie się zagotowało, bo ja nie mam przerąbane. Fakt, mam dużo pracy, doba jest zdecydowanie za krótka. Moim największym marzeniem jest cisza i porządek w domu dłużej niż przez 5 sekund. Czasem chciałabym w spokoju wypić kawę, albo chociaż usłyszeć własne myśli. Też się złoszczę i irytuję, szczególnie jak po raz setny ktoś zignoruje moją prośbę. Frustrują mnie gorączki i katary, bo wiadomo – jedno zachoruje, za chwilę w domu szpital. Ale nadal uważam, że nie mam przerąbane - czytamy w tekście Terlikowskiej. Myślicie, że do polemiki włączy się też sama Mucha? Zobacz: "Kto cię weźmie z trójką dzieci?"   Karolina Malinowska z...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner