Karolina Kaczyńska odpadła z Top Model
TVN

Pierwsza uczestniczka pożegnała się z Top Model. Najlepszy okazał się...

Karolina Kaczyńska odpadła z Top Model
TVN

W ubiegłym tygodniu poznaliśmy finałową 13. czwartej edycji "Top Model". Znalazło się w niej tylko pięciu mężczyzn, którzy po raz pierwszy mogli stanąć w rywalizacji o tytuł najlepszego modela. Konkurencja była naprawdę silna. Przypomnijmy: Znamy finałową 13 Top Model 4! Tylko pięciu mężczyzn zawalczy o finał

W dzisiejszym odcinku nie brakowało emocji. Uczestnicy musieli po raz pierwszy zmierzyć się z wybiegiem w kreacjach Dawida Wolińskiego, na którym utrudnieniem było przejście po kręcącej się platformie stylizowanej na płytę ze starego gramofonu. Dziewczynom ciężko było utrzymać równowagę, co kończyło się upadkami, na szczęście tylko groźnie wyglądającymi na tragiczne. Nad wszystkim razem z jurorami czuwała Agnieszka Maciąg. Z zadaniem najlepiej poradziła sobie Marta Sędzicka, która w ramach wygranej jako pierwsze weszła do domu modelek.

Kolejne wyzwanie okazało się jeszcze bardziej traumatyczne. Uczestnicy wzięli udział w odważnej sesji zdjęciowej na rzecz obrony zwierząt, w której musieli pozować z mięsem. W anturażu rzeźni, mięsa i haków rodem z horroru, ubrani w mięsne kreacje walczyli ze stresem, nerwami i presją walki o awans do następnego etapu.

Najlepszy okazał się Michał Baryza, który zyskał uznanie wszystkich jurorów, a przez Wolińskiego został uznany za najbardziej wpisujący się w typ urody obecnie panujący w męskim modelingu. Z kolei najgorzej z zadaniem poradziła sobie Karolina Kaczyńska, która jako pierwsza musiała opuścić program.

Oglądaliście? Czy jurorzy podjęli słuszną decyzję?

Zobacz: Zmiany w show TVN opłaciły się? Są wyniki oglądalności Top Model i PPD
 

Tak wyglądało najgorsze zdjęcie z mięsnej sesji, czyli Karolina Kaczyńska:


A oto zdjęcie Michała Baryzy, które zyskało największą sympatię:Pozostali uczestnicy Top Model 4 w mięsnej sesji:

Przeładuj

Czy Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się na karmienie piersią? Wiemy!

zobacz 01:23