Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Karolina Kaczyńska odpadła z Top Model
TVN
Newsy

Pierwsza uczestniczka pożegnała się z Top Model. Najlepszy okazał się...

Jurorzy zaskoczyli werdyktem

W ubiegłym tygodniu poznaliśmy finałową 13. czwartej edycji "Top Model". Znalazło się w niej tylko pięciu mężczyzn, którzy po raz pierwszy mogli stanąć w rywalizacji o tytuł najlepszego modela. Konkurencja była naprawdę silna. Przypomnijmy: Znamy finałową 13 Top Model 4! Tylko pięciu mężczyzn zawalczy o finał

W dzisiejszym odcinku nie brakowało emocji. Uczestnicy musieli po raz pierwszy zmierzyć się z wybiegiem w kreacjach Dawida Wolińskiego, na którym utrudnieniem było przejście po kręcącej się platformie stylizowanej na płytę ze starego gramofonu. Dziewczynom ciężko było utrzymać równowagę, co kończyło się upadkami, na szczęście tylko groźnie wyglądającymi na tragiczne. Nad wszystkim razem z jurorami czuwała Agnieszka Maciąg. Z zadaniem najlepiej poradziła sobie Marta Sędzicka, która w ramach wygranej jako pierwsze weszła do domu modelek.

Kolejne wyzwanie okazało się jeszcze bardziej traumatyczne. Uczestnicy wzięli udział w odważnej sesji zdjęciowej na rzecz obrony zwierząt, w której musieli pozować z mięsem. W anturażu rzeźni, mięsa i haków rodem z horroru, ubrani w mięsne kreacje walczyli ze stresem, nerwami i presją walki o awans do następnego etapu.

Najlepszy okazał się Michał Baryza, który zyskał uznanie wszystkich jurorów, a przez Wolińskiego został uznany za najbardziej wpisujący się w typ urody obecnie panujący w męskim modelingu. Z kolei najgorzej z zadaniem poradziła sobie Karolina Kaczyńska, która jako pierwsza musiała opuścić program.

Oglądaliście? Czy jurorzy podjęli słuszną decyzję?

Zobacz: Zmiany w show TVN opłaciły się? Są wyniki oglądalności Top Model i PPD
 

Tak wyglądało najgorsze zdjęcie z mięsnej sesji, czyli Karolina Kaczyńska:


A oto zdjęcie Michała Baryzy, które zyskało największą sympatię:Pozostali uczestnicy Top Model 4 w mięsnej sesji:

Karolina Kaczyńska i Michał Piróg w DDTVN
ddtvn.pl
Newsy
Wpadka Piróga w DDTVN. Opowiadał o Top Model, aż tu nagle...
Nie spodziewał się takiego finału

We wczorajszym " Top Model " uczestnicy musieli zmierzyć się z bardzo trudnym zadaniem i wzięciem udziału w sesji zdjęciowej w rzeźni ubrani w kreacje z mięsa. Nie wszyscy do końca poradzili sobie z tym trudnym zadaniem, a z zgodnie z werdyktem jurorów, z programem musiała pożegnać się Karolina Kaczyńska , która wypadła najsłabiej. Przypomnijmy:  Pierwsza uczestniczka pożegnała się z Top Model. Najlepszy okazał się... Dziś Kaczyńska wraz z Michałem Pirógiem pojawiła się w studiu Dzień Dobry TVN, gdzie opowiadała o powodach swojej porażki. Modelka tuż przed decyzją jurorów powiedziała do przewodniczącej Joanny Krupy, że nie jest już w stanie nic ze sobą zrobić, nie ma czasu na operacje plastyczne. Choreograf uważa, że te słowa były gwoździem do trumny: Sama pożegnała się z programem zanim usłyszała werdykt. To jest dziwne, świat mody jest bardzo dziwny, ze względu na to, że możesz być najpiękniejszym na świecie, ale jeśli nie spotkasz tego, co się tobą zachwyci, to nie odniesiesz sukcesu. Możesz być najdziwniejszy na świecie, a spotkasz jedną i ona powie - "Ona będzie muzą". Karolina pożegnała go na dzień dobry - mówi prowadzący Modelka zapewnia jednak, że jeszcze nie raz o niej usłyszymy, ponieważ podpisała kontrakt z popularną agencją. Gdy rozmowa zeszła na temat kontrowersyjnej sesji, Pirógowi nagle zadzwonił telefon. Tancerz wyłączył urządzenie, przeprosił i kontynuował swoją wypowiedź. Malutka wpadka na wizji mogła obudzić tych bardziej zaspanych widzów :) Zobacz:  Uczestnicy Top Model 4 przed i po metamorfozie. Zmiany robią wrażenie Mięsna sesja uczestników Top Model:

Dawid Woliński w złotej marynarce
TV-Show
Z „Top Model” pożegnała się pierwsza uczestniczka! Kto okazał się najsłabszy?
Z „Top Model” pożegnała się pierwsza uczestniczka! Kto okazał się najsłabszy?

Tydzień temu jury wybrało finałową czternastkę , która pojawiła się w programie "Top Model". Już dzisiaj z domem modelek musiał pożegnać się jeden z uczestników. W czwartym odcinku jury zdecydowało, że najsłabiej poradziła sobie Justyna Łopian. Czwarty odcinek Top Model W kolejnej odsłonie show uczestnicy poddali się pierwszym metamorfozom. Łatwo nie było! Niektóre z modelek przeszły drastyczne zmiany i musiały obciąć lub przefarbować włosy. Magdalena Stępień zaskoczyła jurorów swoimi doczepianymi włosami i polały się łzy, bo trzeba było się ich pozbyć. Panowie mieli nieco mniejszy problem, ale i tak niektórzy z nich trochę narzekali na nowy wizerunek.    Jak zawsze odbyła się też pierwsza profesjonalna sesja, która do najprostszych nie należała, ponieważ uczestnicy najpierw musieli skoczyć ze spadochronem, a później z nim pozować.  Modeli i modelki wspierała piękna Marcelina Zawadzka , która była gościem specjalnym tego odcinka. Oprócz niej pojawiła się także zwyciężczyni poprzedniej edycji, Osi Ugonoh i finalista Michał Baryza.   Zobacz:  Osi Ugonoh wygrała Top Model 4! Jakie dostała nagrody?   Dodatkowo w programie nastąpiły małe zmiany. Mianowicie Michał Piróg w ciągu całej edycji może uratować jedną osobę i przywrócić ją do programu.   Justyna Łopian odpadła z Top Model Marcelina Zawadzka na prezentacji kolekcji Margaret Jury "Top Model"

"Top Model"
East News
Newsy
"Top Model". Finałowa 14-tka wybrana! "Pozujesz, jakbyś naoglądała się magazynów dla panów"
"Top Model". Finałowa 14-tka wybrana! "Pozujesz, jakbyś naoglądała się magazynów dla panów"

W programie "Top Model" zakończyły się etapy castingów i bootcampu. Teraz wszystko jest już jasne - znamy finałową czternastkę, która zamieszkała w domu modeli i modelek. Trzeci odcinek dziewiątego sezonu show dostarczył widzom ogromną dawkę emocji! Kto zatem będzie dalej walczył o tytuł najlepszego modela lub modelki? Zobaczcie!  Zobacz także:  Olga Kaczyńska wygrała "Top Model" dziewięć lat temu. Wróżono jej światową karierę, ale wybrała inną drogę. Czym się zajmuje? Znamy finałową 14. programu "Top Model"!  Po zakończeniu etapów castingów, przyszedł czas na bootcamp. Uczestnicy pojawili się w Cukrowni Żnin i zostali podzieleni na cztery grupy, ze względu na obowiązujące obostrzenia sanitarne, związane z pandemią koronawirusa. Pierwsza drużyna musiała zmierzyć się z sesją w kostiumach kąpielowych, a zdjęcia wykonał Mateusz Nasternak. Najmniej pewnie czuła się Karolina Kuczyńska, która stwierdziła, że nie jest tak szczupła jak pozostałe uczestniczki.  Drugi zespół stanął przed obiektywem Macieja Piórko. W tej drużynie pojawił się Krzysztof Kaletka, znany z poprzedniego sezonu. Pomimo doświadczenia w programie, nie czuł się zbyt pewnie. Jednak to nie on otrzymał słowa krytyki od najbardziej surowego jurora, Marcina Tyszki. Tym razem oberwało się Magdzie, która zdaniem fotografa nie radziła sobie z pozowaniem.  Pozujesz tak, jakbyś się naoglądała różnych magazynów dla panów, nie na tym polega moda - stwierdził Marcin Tyszka.  Zadaniem trzeciej grupy było oddanie buntowniczego klimatu na zdjęciach. W tej ekipie pojawiła się między innymi modelka plus size, Agata Wiśniewska. Jednak największą uwagę jurorów zwrócił oczywiście Łukasz, który może pochwalić się bardzo...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner