Agnieszka Kaczorowska pokazała zabawne wideo z treningu z Nikodemem Rozbickim
ONS
Newsy

Musicie to zobaczyć! Kaczorowska i Rozbicki nagrali śmieszny filmik z prób do "Tańca z Gwiazdami!" ZABAWNE

Musicie to zobaczyć! Kaczorowska i Rozbicki nagrali śmieszny filmik z prób do "Tańca z Gwiazdami!" ZABAWNE

Agnieszka Kaczorowska i Nikodem Rozbicki nagrali filmik ze swoich prób do "Tańca z Gwiazdami". Partnerka młodego aktora zamieściła zabawne wideo w sieci. Na Facebooku Kaczorowska przyznała, że tak trenują przed dzisiejszym odcinkiem show Polsatu gdzie zaprezentują jive'a. Gwiazda "Klanu" przy okazji prosiła swoich fanów, żeby trzymali za nich kciuki.

CZY TO SIĘ UDA??!! TRZYMAJCIE KCIUKI za parę numer 11- napisała na Facebooku.

Jak im szło podczas wykonywania trudnych figur? Musicie to zobaczyć! Miejmy nadzieje, że w programie pójdzie im znacznie lepiej... Zwłaszcza, że w 1. odcinku TzG para nie zachwyciła jury. Agnieszka Kaczorowska i Nikodem Rozbicki uzyskali zaledwie 27 pkt. Czy tym razem zachwycą swoim występem?

 

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska dostała piękne kwiaty na Dzień Kobiet! Wiemy od kogo!

 

Agnieszka Kaczorowska i Nikodem Rozbicki  trenują przed 2. odcinkiem Tańca z Gwiazdami.

 

Agnieszka Kaczorowska pokazała wideo z treningu do TzG.

Agnieszka Kaczorowska w czerwonej sukience
ONS
TV-Show
Agnieszka Kaczorowska zdradziła, z kim zatańczy w "Tańcu z Gwiazdami 5"! To były chłopak znanej blogerki
Agnieszka Kaczorowska zdradziła, z kim zatańczy w "Tańcu z Gwiazdami 5"! To były chłopak znanej blogerki

Agnieszka Kaczorowska zdradziła, z kim zatańczy w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami". Tancerka, od kilku edycji wielka gwiazda show Polsatu, jak zwykle będzie partnerować atrakcyjnemu przystojniakowi. Wbrew wcześniejszym doniesieniem, nie będzie to jednak Filip Bobek. Pięknej Agnieszce na parkiecie towarzyszyć będzie... były chłopak Maffashion! Kto będzie partnerem Agnieszki Kaczorowskiej w "Tańcu z Gwiazdami 5"? Agnieszka Kaczorowska będzie uczyć tańca... Nikodema Rozbickiego! Pełną listę uczestników programu znamy już od jakiegoś czasu. Teraz sama tancerka przyznała, że to właśnie ona i Nikodem Rozbickic stworzą taneczny duet w nowej edycji show. Oto MY! Jak już wszyscy informują, to ja też... Moim partnerem w najbliższej edycji @tanieczgwiazdami będzie na maksa pozytywny młody aktor i pasjonat muzyki, mój rówieśnik, Nikodem Rozbicki @nikodamn . Zapraszamy na naszą Facebook'ową stronę: Dancing With The Stars: Nikodem Rozbicki & Agnieszka Kaczorowska - napisała. Kim jest nowy partner Agnieszki? Nikodem Rozbicki to aktor, znany szerszej publiczności m.in. z filmów "Baby blues" i "Listy do M. 2". Aktualnie widzowie mogą go oglądać w serialu "Singielka" emitowanym na antenie TVN. Przystojny aktor pojawi się również na antenie nowej produkcji Polsatu. Oprócz "Tańca z Gwiazdami", zobaczymy go również w serialu "Powiedz TAK!". Nikodem Rozbicki był również chłopakiem znanej blogerki Maffashion, czyli Julii Kuczyńskiej.   Zobacz też: Kim jest Nikodem Rozbicki? Młody gwiazdor pojawi się w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami"!   Agnieszka Kaczorowska zdradziła, z kim zatańczy w "Tańcu z Gwiazdami 5".   Nikodem Rozbicki okaże się czarnym koniem programu?   Czy Maffashion będzie kibicować byłemu chłopakowi?

Nina Tyrka wściekła na Agnieszkę Kaczorowską?
ONS
TV-Show
Konflikt w "Tańcu z Gwiazdami"? Tancerze mają dosyć Agnieszki Kaczorowskiej?!
O co poszło?

Tancerze z "Tańca z Gwiazdami" mają dosyć Agnieszki Kaczorowskiej ? Według "Super Expressu" w show Polsatu pojawił się poważny konflikt właśnie pomiędzy Kaczorowską a pozostałymi uczestnikami. Informator tabloidu twierdzi bowiem, że tancerze zazdroszczą swojej koleżance m.in. znacznie wyższego wynagrodzenia. Utworzyła się nawet koalicja przeciwko Agnieszce na czele ma stać Nina Tyrka. Agnieszka zarabia najwięcej spośród wszystkich zatrudnionych tancerzy i w programie traktowana jest na równi z gwiazdami  - zdradził informator tabloidu. - To jej najwięcej uwagi poświęcają media, a inne dziewczyny są o to trochę zazdrosne. Szczególnie, że wcale nie uważają, żeby była jakąś wybitną tancerką. Nina nie znosi Agnieszki. Uważa, że przesadnie gwiazdorzy, a swój status zawdzięcza nie umiejętnościom, ale romansom relacjonowanym w prasie. Wraz z innymi dziewczynami odsunęły ją od swojej paczki - pisze SE.pl. Czy na planie show Polsatu rzeczywiście jest aż tak gorąco?  Już dzisiaj kolejny odcinek "Tańca z Gwiazdami"- ciekawe jak tym razem na parkiecie poradzi sobie Agnieszka Kaczorowska i Nikodem Rozbicki, którzy w dwóch pierwszych odcinkach show nie zachwycili swoim tańcem . Trzymacie kciuki za tę parę?   Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska boi się, że odpadnie z "TzG", bo ni "uwiodła" Rozbickiego?! Wiemy jak jest naprawdę!   Agnieszka Kaczorowska ofiarą spisku w Tańcu z Gwiazdami?   Nina Tyrka jest wściekła na Agnieszkę Kaczorowską?

Agnieszka Kaczorowska dostała kwaty od Nikodem Rozbickiego
Seriale
Agnieszka Kaczorowska dostała piękne kwiaty na Dzień Kobiet! Wiemy od kogo!
Agnieszka Kaczorowska dostała piękne kwiaty na Dzień Kobiet! Wiemy od kogo!

Agnieszka Kaczorowska świętuje Dzień Kobiet na sali treningowej z Nikodemem Rozbickim, przygotowując się do kolejnego odcinka "Tańca z Gwiazdami". Aktor serialu "Powiedz TAK!" postarał się sprawić przyjemność tancerce i kupił jej bukiet pięknych tulipanów. Agnieszka Kaczorowska dostała kwiaty na Dzień Kobiet od młodego aktora! Agnieszka Kaczorowska jest fanką serialu "Powiedz TAK!", w którym gra Nikodem. Ogląda od początku nową produkcję Polsatu, skupia się jednak na treningach do show. Jak mówi: Całymi dniami daję Nikodemowi wycisk na sali, a we wtorkowe wieczory oglądam jego wyczyny aktorskie w serialu Powiedz TAK!". Serial lekki, przyjemny, zabawny i wciągający. Czas do piątkowego występu leci zdecydowanie zbyt szybko, a do wtorkowego kolejnego odcinka zbyt wolno. Taki paradoks! Zapraszam do oglądania obu produkcji. Warto! - mówi tancerka. Czego Agnieszka życzy wszystkim kobietom? Wszystkiego najlepszego! Pamiętajcie, że każda z nas jest wyjątkowa i wspaniała! Przesyłam moc uśmiechu! - napisała Kaczorowska na Facebooku. Zobacz także: Faworyzowana Agnieszka Kaczorowska i Nikodem Rozbicki nie wypadli najlepiej w "Tańcu z Gwiazdami". Jak to komentują?   Agnieszka Kaczorowska dostała kwiaty od Nikodema Rozbickiego. Agnieszka i Nikodem są parą w Tańcu z Gwiazdami. Nikodem Rozbicki jest gwiazdą serialu Powiedz TAK!

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner