Justyna Żyła - zdjęcia nago, rozbierana sesja Justyna Żyła w Playboyu - zdjęcia zza kulis Justyna Żyła w Playboyu - zdjęcia zza kulis Justyna Żyła w Playboyu - zdjęcia zza kulis Justyna Żyła w Playboyu - zdjęcia zza kulis
Justyna Żyła - zdjęcia nago, rozbierana sesja
playboy.pl
1/8
Justyna Żyła - zdjęcia nago, rozbierana sesja
playboy.pl

 

Mamy dla Was zdjęcia zza kulis odważnej sesji Justyny Żyły w magazynie "Playboy", dzięki uprzejmości redakcji! Jak wyglądały przygotowania do sesji z żoną Piotra Żyły? Zobaczcie fotki. Efekty - już niebawem w "Playboyu". Tymczasem Justyna tłumaczy, dlaczego zgodziła się na tak odważne zdjęcia. Co za tym stoi? Jak odpowiada na zarzuty o wyrządzenie krzywdy dzieciom?

 

Zobaczcie sami!

 

Zobacz także: "Wszystko zmierza w dobrym kierunku" Justyna Żyła komentuje swoje relacje z Piotrem! Żona skoczka pokazała też nowe zdjęcie z sesji do Playboya!

 

2/8
Justyna Żyła w Playboyu - zdjęcia zza kulis
Playboy.pl

 

To z pewnością jedna z najbardziej kontrowersyjnych i odważnych sesji w ostatnim czasie w mediach. Nikt nie spodziewał się, że żona Piotra Żyły zdecyduje się na okładkę w Playboyu, kiedy cała Polska mówi o poważnym kryzysie w ich małżeństwie. 

 

Zanim do mnie zadzwoniliście, może z dwa dni wcześniej, rozmawiałam z Piotrkiem o tym, że prowadzę bloga na Instagramie, że mi przybyło obserwujących. A on mówi „tylu masz fanów, że zaraz dostaniesz propozycje sesji do PLAYBOYA”. Nagle dzwoni telefon od was... Byłam przekonana, że to on maczał w tym palce. Rok temu miałam taki pomysł, żeby zrobić mu prezent na 30-te urodziny, ale skończyło się tylko na tym, że Zenek Martyniuk mu zaśpiewał - tak Justyna tłumaczy decyzję o rozebraniu się dla Playboya.

 

W sieci nie brakuje jednak opinii, że to bardzo desperacki krok, który zaszkodzi jej małżeństwu, ale przede wszystkim - uderzy w dzieci pary! Co na to Justyna?

 

Zobacz: Krzysztof Gojdź komentuje rozbieraną sesję Justyny Żyły w "Playboyu". Jego słowa mogą zaskoczyć!

3/8
Justyna Żyła w Playboyu - zdjęcia zza kulis
Playboy.pl

 

Justyna Żyła w rozmowie z Onetem nie widzi problemu w tym, że zgodziła się na taką okładkę. Tłumaczy, że wiele gwiazd, które maja dzieci, również rozebrały się w Playboyu i nikt ich za to nie krytykował:

Nie sądzę, żebym w jakikolwiek sposób wyrządziła krzywdę moim dzieciom. To absurdalne zarzuty, których nie rozumiem. Wcześniej na podobne sesje zdecydowały się – Kayah, Ania Przybylska, Edyta Górniak, Martyna Wojciechowska, Renata Dancewicz, Kasia Figura i nikt nie komentował ich zdjęć w kontekście bycia matką. Ciało kobiety w dobrej aranżacji to powód do dumy, a nie coś gorszącego.

 

Zobacz: TYLKO U NAS! Dlaczego Justyna Żyła zdecydowała się na rozbieraną sesję w Playboyu? Gorący komentarz żony Piotra!

4/8
Justyna Żyła w Playboyu - zdjęcia zza kulis
Playboy.pl

 

Warto jednak dodać, że sytuacja między Justyną a Piotrem wciąż jest niejasna. Żona skoczka ma jednak nadzieję, że wszystko wróci do normy. Nie myśli więc o rozwodzie:

 

Wszystko zmierza w dobrym kierunku. Mam nadzieję, że cała ta sytuacja między nami niedługo się unormuje. Powiem tak: wybaczyłam, ale nie zapomniałam, a Piotrkowi zawsze kibicowałam. Można powiedzieć, że dziś nasze relacje są poprawne - mówiła w Super Expressie.

 

Zobacz: Między nimi iskrzy od kilku miesięcy. Oskarżenia o zdradę, kłótnie o dzieci, a teraz ta sesja... Co się tam dzieje?!

5/8
Justyna Żyła w Playboyu - zdjęcia zza kulis
Playboy.pl

 

Jaki pomysł na siebie ma Justyna Żyła po sesji w Playboyu? Żona skoczka chce rozwinąć swój Instagram, gdzie wrzuca pomysły na zdrowe posiłki:

 

W tej chwili najważniejsze są dla mnie moje dzieci, nadal będę prowadzić Instagrama, na którym zamieszczam zdrowe przepisy. Poza tym zaczynam nowy etap w życiu, ale nie chciałabym jeszcze mówić o szczegółach - podsumowuje w Onecie.

 

Zobacz: Justyna Żyła nie zgadza się na rozwód z Piotrem Żyłą! Znamy powody jej decyzji

6/8
Justyna Żyła w Playboyu - zdjęcia zza kulis
Playboy.pl

 

Nowy PLAYBOY w sprzedaży od 18 maja! Zdjęcia zza kulis dzięki uprzejmości playboy.pl! Czekacie na sesję z Justyną?

 

7/8
Justyna Żyła w Playboyu - zdjęcia zza kulis
Playboy.pl
8/8
Justyna Żyła na okładce Playboya
Więcej na temat Piotr Żyła Justyna Żyła