Justyna Pawlicka o seksie
ONS/CKM.pl

Justyna Pawlicka podczas trzeciej edycji "Top Model" świetnie radziła sobie przed obiektywem i na wybiegu, ale jurorzy często wytykali jej, że ma zbyt komercyjną urodę i jak na modelkę jest za seksowna. Justyna po zakończeniu show uczyniła jednak z tego swój atut. Przypomnijmy: Seksowna Pawlicka bez retuszu za kulisami rozbieranej sesji

Bardzo odważnej sesji w CKM towarzyszy również wywiad i tutaj Pawlicka też nie zawodzi, opowiadając bardzo pieprzne szczegóły ze swojego życia. Modelka wyznała, że przez kilka lat ćwiczyła balet, co przydaje się jej podczas... seksu. Justyna twierdzi, że baletnice są lepsze w łóżku i mężczyźni fantazjują na ich temat.

Parę lat uprawiałam balet, może dlatego sam mój sposób chodzenia sprawia, że faceci nie potrafią przejść obok mnie obojętnie. Pewnie, że baletnice są lepsze w łóżku! Rozciągnięcie, sprawność fizyczna jak najbardziej się przydaje w tym miejscu. Szpagat, wysokie podniesienie nogi czy inne dziwne rzeczy - to mężczyzn kręci i to bardzo. Nic dziwnego, że fantazjują na temat baletnic. Mamy trochę magicznych sztuczek w zanadrzu (śmiech) - opowiedziała w wywiadzie z CKM.


Co myślicie o bezpruderyjnych wyznaniach Justyny Pawlickiej? Ma rację? ;)

Zobacz: Justyna Pawlicka uwiodła modela na sesji. Co na to jej chłopak?Justyna Pawlicka za kulisami nagiej sesji: