Joanna Krupa wychodzi z DDTVN

Joanna Krupa pokazała swoje dziecko! Gwiazda podzieliła się z fanami wyjątkowo intymnym momentem

Joanna Krupa wychodzi z DDTVN

Joanna Krupa jest w ciąży i spodziewa się narodzin swojego pierwszego dziecka. Modelka nie ukrywa swojej radości - od kiedy przyznała się, że będzie mamą, chętnie pokazuje swój ciążowy brzuszek i nie tylko. Teraz poszła o krok dalej i zdecydowała się na coś, czego nie zrobiła jeszcze nigdy żadna gwiazda - pokazała nagranie z USG, na którym wyraźnie widać jej maleństwo!

Joanna Krupa pokazała nagranie z USG

Joanna Krupa cierpi na chorobę Hashimoto, która często wiąże się z trudnościami z zajściem w ciążę. Na szczęście gwieździe TVN się udało i jak sama przyznała cieszy się, że z tą decyzją czekała na odpowiedniego mężczyznę. Modelka przyznała ostatnio w "Dzień Dobry TVN", że jej mąż Douglas Nunes będzie wspaniałym ojcem.

Na razie się dobrze czuję, Douglas tak się cieszy. (...) Ciesze się, że czekałam na faceta, o którym marzyłam. Wiem, że będzie niesamowitym ojcem - wyznała prowadząca „Top Model”.

Teraz każda chwila ciąży jest dla Joanny Krupy wyjątkowa. Gwiazda nie ma również oporów by swoim szczęściem dzielić się z fanami. Teraz właśnie pokazała nagranie z badania USG, na którym wyraźnie widać jej maleństwo. Zobaczcie:

 

 

Na razie Joanna Krupa nie zdradziła płci dziecka. 

 

Na razie Joanna Krupa ma malutki brzuszek

Ciążowy brzuszek Joanny Krupy

Modelka i jej mąż zostaną rodzicami 

Joanna Krupa z mężem
East News

 

Więcej na temat Joanna Krupa
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23