Joanna Krupa o rozstaniu z mężem
ONS/EastNews/inne

Joanna Krupa PIERWSZY RAZ komentuje doniesienia o rozstaniu z mężem!

Joanna Krupa o rozstaniu z mężem
ONS/EastNews/inne

Joanna Krupa jednak nie rozstała się w mężem? Od kilku dni polskie media donoszą o poważnym kryzysie w związku pięknej modelki i Romaina Zago. Tabloidy twierdziły m.in., że parę poróżniły m.in. częste podróże Joanny Krupy do Polski na plan nowego programu "Misja pies".  Prasa twierdzi nawet, że Joanna Krupa i Romain Zago są w separacji. Sama modelka nie komentowała medialnych doniesień - teraz jednak w rozmowie z "Gwiazdami" zdradza kulisy swojego małżeństwa.

 

Joanna Krupa w tabloidzie zdradza kulisy swojego małżeństwa

Joanna Krupa w rozmowie z tabloidem dementuje plotki, według których jej mąż miał mieć za złe zbyt częste wizyty żony w Polsce. 

Jak w każdej rodzinie kłótnie nam się zdarzają. Jednak Romain zna i rozumie moją pracę. Od zawsze dużo podróżowałam. Tym bardziej teraz, kiedy pracuję na planie „Misji Pies”. Romek rozumie, że nie tylko spełniam marzenia, ale mam prawdziwą misję! Znalezienie domów dla setek psów. Nie mógłby robić mi z tego powodu wyrzutów!- przyznała Joanna Krupa.

Jesteście zaskoczeni? Myślicie, że plotki o kryzysie są prawdziwe, czy jednak Joanna Krupa mówi prawdę i żadnych problemów w jej związku nie ma?

 

Zobacz także: Bolesne rozstania – jak sobie poradzić po zerwaniu?

 

Joanna Krupa zdradziła kulisy swojego małżeństwa.

Joanna Krupa w białej bluzce

 

Polskie media od kilku dni plotkują o problemach w związku Joanny Krupy i Romaina Zago.

Joanna Krupa
East News

Więcej na temat Joanna Krupa
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47