Joanna Krupa Joanna Krupa Joanna Krupa Joanna Krupa Joanna Krupa
Joanna Krupa
Instagram
1/5
Joanna Krupa
Instagram

Nie cichną echa głośnego hollywoodzkiego skandalu z producentem Harveyem Weinsteinem w roli głównej. „New York Times” ujawnił szokujące informacje dotyczące producenta, który od lat molestował znane gwiazdy, wśród których były: Angelina Jolie, Gwyneth Paltrow oraz Cara Delevingne. Teraz okazuje się, że Joanna Krupa także była molestowana. Na łamach „Faktu” zdradziła poruszające szczegóły. Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach naszej galerii.

 

Zobacz: Gwyneth Paltrow, Angelina Jolie, Rosanna Arquette były ofiarami Harveya Weinsteina? Wszystko o seksaferze w Hollywood!

2/5
Joanna Krupa
Instagram

Joanna Krupa od lat mieszka w USA i tam zaczęła robić karierę. Niestety okazuje się, że wiele razy spotkała się z niemoralnymi propozycjami, choć nie ze strony Weinsteina, z którym nigdy nie miała do czynienia.

 

– Miałam kilka sytuacji związanych z molestowaniem i nieodpowiednimi zachowaniami ze strony mężczyzn. Spotykałam się z propozycjami od producentów, którzy zapraszali mnie do siebie na wspólny wieczór. Oczywiście dodawali przy tym, że mam szansę na ciekawą rolę w filmie lub pracę w telewizji - powiedziała Joanna Krupa „Faktowi”.

 

Zobacz: Akcja #MeToo #JaTeż podbija Internet. O co chodzi? 

3/5
Joanna Krupa
Instagram

Joanna Krupa zdradziła, że w Hollywood popularne są tzw. „castingi kanapowe”. Ona sama nigdy by się na to nie zgodziła.

 

- Uprawiasz seks z producentem i dostajesz pracę. W życiu nie sprzedam duszy diabłu, by zrobić większą karierę. Na pewno byłabym sławniejsza w Stanach, gdybym się zdecydowała na karierę przez łóżko. Ja wierzę w Boga, jestem katoliczką i nigdy nie zgodzę się na niemoralne propozycje. Jak ktoś chce się ze mną spotkać w sprawie pracy, to od razu kieruję go do moich agentów – powiedziała gwiazda.

 

Zobacz: Techniki radzenia sobie z mową seksistowską 

4/5
Joanna Krupa
Instagram

Po przykrych doświadczeniach Joanna Krupa zachowuje dużą ostrożność. Gwiazda zabiera ze sobą koleżankę, gdy ma spotkać się z jakimkolwiek producentem. Dopiero gdy nie zostaje sam na sam z mężczyzną, czuje się bezpiecznie.

 

Zobacz: TYLKO U NAS! Joanna Krupa już zerwała z amerykańskim biznesmenem, z którym spotykała się od pięciu miesięcy! Czy teraz wróci do byłego męża?

5/5
Joanna Krupa
Instagram

Joanna Krupa zaapelowała także do wszystkich kobiet, by uważały na siebie i nie ulegały pokusom. Producenci często obiecują bowiem złote góry bez pokrycia, a chcą tylko wykorzystać kobiety.

 

Zobacz: Joanna Krupa nie żałuje rozwodu z Romainem Zago? „Na razie jestem szczęśliwa i myślę, że nie popełniam błędu”

Więcej na temat Joanna Krupa