Monika Zamachowska o Joannie Racewicz

Joanna Racewicz wraca do telewizji! Wiemy, jaki program poprowadzi w Polsacie

Monika Zamachowska o Joannie Racewicz

 

Gdy kilka miesięcy temu Joanna Racewicz rozstawała się z TVP, wiele osób twierdziło, że prędko nie zobaczymy jej znowu na wizji. Jak donosi najnowszy magazyn „Flesz", dziennikarka jednak dostała już nową posadę – od października będzie prowadzić w Polsacie poranny program „Nowy dzień”.

Będzie idealnie pasować do formuły tego programu. Przez lata pracowała w newsach, jednocześnie ma już spore doświadczenie w lifestyle’u, a na rynku nie ma zbyt wielu dziennikarzy, którzy umieją to tak zgrabnie łączyć. Ona to potrafi, ma też ogromne doświadczenie w pracy przed kamerą. Zaufano jej profesjonalizmowi – zdradziła „Fleszowi” osoba ze stacji.

Dziennikarka była niedawno z synem Igorem w Stanach Zjednoczonych, aby odpocząć przed powrotem do pracy. Jednak oprócz telewizji dziennikarka ma też jeszcze inny, całkiem nowy pomysł. Jaki? Przeczytaj w najnowszym numerze magazynu „Flesz".

 

Zobacz: „Syn lepszy niż marzenie”. Joanna Racewicz pokazała ukochanego syna, Igora!

 

Joanna Racewicz, po tragicznej śmierci męża wychowuje sama syna Igora. Ostatnio zafundowała mu fantastyczną podróż po Stanach Zjednoczonych.

Joanna Racewicz z synem
Instagram

 

Prawie po 20 latach pracy w TVP Joanna Racewicz rozstała się ze stacją wiosną tego roku.

Joanna Racewicz na prezentacji wiosennej ramówki TVP
East News

 

Więcej na temat Joanna Racewicz
Przeładuj

Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?

zobacz 00:52