Izabela Janachowska weszła do świata show-biznesu w 2009 roku. Wzięła wtedy udział w programie „Taniec z gwiazdami” stacji TVN. Błyskawicznie zyskała popularność, a wraz z nią zainteresowanie mediów. Gwiazda TVN Style stara się jednak chronić swoje życie prywatne przed prasą. Zapewnia, że bardzo dbają o to z mężem, Krzysztofem Jabłońskim. Nie zawsze jednak ich starania uwieńczone zostają sukcesem.

Reklama

– Staram się swoje życie prywatne zostawiać jak najbardziej dla siebie, tak naprawdę media rozdmuchały mój ślub, ja nigdzie go nie sprzedałam, nie zrobiłam żadnych okładek, sesji – mówi Izabela Janachowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Gwiazda nie ukrywa, że jako młoda mężatka coraz częściej słyszy od dziennikarzy pytanie o dzieci... Jej zdaniem, ciąża i macierzyństwo to bardzo intymny temat.

Więcej: Jaki prezent na wesele zamiast pieniędzy?

Zobacz także

Ale czy zdradziła choć odrobinę na temat swoich rodzicielskich planów? Jakie ma podejście do tego tematu? Odpowiedzi szukajcie w materiale wideo Newserii!

Zobacz też: Dzieli ich 27 lat, ale są idealnym małżeństwem! Iza Janachowska zdradziła sekret udanego związku! ZAWSZE się sprawdza!

Sprawdź koniecznie: Pamiętacie jak Lewandowska założyła czarną kreację na ślub przyjaciółki? Janachowska ocenia czy to wpadka!

Co Izabela Janachowska mówi o macierzyństwie?

Reklama

Jej zdaniem, to bardzo intymny temat i nie chce dzielić się swoim życiem prywatnym - przynajmniej w kwestii ciąży i macierzyństwa.

Reklama
Reklama
Reklama