Sara James pojawi się w finale 17. edycji "America's Got Talent". Wokalistka nie miała sobie równych i po raz kolejny zachwyciła jurorów, a amerykańska widownia ją pokochała. W rozmowie z reporterką Party.pl Ida Nowakowska wspomniała pierwszy występ artystki w "The Voice Kids".

Reklama

- Pamiętam ten moment - powiedziała.

Ida Nowakowska nie kryła swojej dumy z Sary James. Sprawdźcie szczegóły!

Ida Nowakowska o Sarze James w "America's Got Talent"

Sara James, która pojawiła się w półfinale "America's Got Talent", zrobiła niebywałe wrażenie zarówno na jurorach, jak i zgromadzonej publiczności. Głosowanie trwało dobę, a artystka wraz z rodziną w napięciu oczekiwała na werdykt. Okazało się jednak, że Sara James pojawi się w finale "America's Got Talent"!

Sara James swoje pierwsze muzyczne kroki stawiała w programie "The Voice Kids". To właśnie tam poznała Idę Nowakowską, która w rozmowie z reporterką Party.pl nie kryła, że jest dumna z nastoletniej artystki.

- Jesteśmy dumni, mam nadzieję, że zachwyci się nią cały świat! Pamiętam, jak dziś jak Sara śpiewała na przesłuchaniach w ciemno, ja siedziałam za kulisami i wszyscy powtarzali: "To jest gwiazda"! - powiedziała Ida Nowakowska w rozmowie z "Party.pl.

Reklama

Jesteście ciekawi, jak Ida Nowakowska skomentowała Simona Cowella o awansie Sary James do finału "America's Got Talent"? Sprawdźcie w naszym wideo powyżej!

Zobacz także
Instagram @sara_james_music
Reklama
Reklama
Reklama