Wpadka DJ-a podczas koncertu Honey

UPS... Zacięła się płyta podczas występu Honey

Wpadka DJ-a podczas koncertu Honey

Honorata Skarbek tego lata jest niezwykle zapracowana. Udziela wywiadów, dużo koncertuje, a do tego zapraszana jest na największe w Polsce festiwale muzyczne. Wczoraj zaś była jedną z gwiazd występujących w finale programu "Ekipa na swoim". Przypomnijmy: Gwiazdy podczas finału programu "Ekipa na swoim"

Honey na scenie w Kielcach wykonywała kilka utworów ze swojej płyty "Million", ale podobnie jak w przypadku wszystkich wykonawców, transmitowany na żywo w telewizji był tylko jeden - przebój "Nie Powiem Jak". W trakcie występu Honoracie towarzyszył jeden z uczestników programu "Ekipa na swoim", który występował w roli DJ-a i odtwarzał podkład utworu gwiazdy z winylowej płyty. Pech chciał, że chłopaka prawdopodobnie zjadły nerwy i płyta wielokrotnie się zacięła, co mogło spowodować niezłe zamieszanie na scenie.

Tak się jednak nie stało, bo Honey stanęła na wysokości zadania i jak profesjonalnie wybrnęła z tej niekomfortowej sytuacji z uśmiechem. Starała się dostosować wokal do skaczącego podkładu pomimo niesprzyjających warunków. Po występie przytuliła też pechowego DJ-a i zapewniała, że absolutnie nic się nie stało. Z humorem również skomentowała całe zajście na swoim Facebooku. Fani gwiazdy są zachwyceni jej postawą i gratulowali, że mimo kłopotów technicznych, dała świetny występ.

Zobacz: Honorata z walizką na czerwonym dywanie

Zobaczcie wideo:

Zobacz też inne gwiazdy, które wystąpiły podczas finału "Ekipa na swoim":

Więcej na temat Honorata Skarbek Honey
Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11