Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Anna Mucha
ONS
Newsy

Wiemy, z kim Anna Mucha spędzi całe wakacje!

Wiemy, z kim Anna Mucha spędzi całe wakacje!

Żadnych spektakli, wyjazdów na plan, służbowych spotkań. Anna Mucha będzie wypoczywać całe lato. Jak spędzi urlop? Wakacje jak w dzieciństwie. Tak o swoim urlopie może powiedzieć Mucha, która w taki sposób ustawiła swój grafik, by mieć wolny lipiec i sierpień. 

Ania miała wyrzuty sumienia, że przez ostatnie miesiące często nie było jej w domu, bo jeździła ze spektaklami po Polsce i Europie. Dlatego postanowiła, że lato poświęci rodzinie - mówi koleżanka aktorki w najnowszym magazynie "Flesz". 

Mucha nie tylko nie gra w serialu i w teatrze, lecz także nie przyjmuje zaproszeń na letnie imprezy z udziałem gwiazd. Zamiast na salonach, często bywa teraz w parkach i na placach zabaw, a niedługo z ukochanym Marcelem, 5-letnią córką Stefanią i 3-letnim synem Teodorem wyjedzie na kilkanaście dni do Toskanii.

Ania kocha ten region, łapie tam dobrą energię, a ta jej się przyda, bo od września będzie regularnie jeździć do Katowic, gdzie gra główną rolę w sztuce „Letni dzień” – mówi znajoma Muchy.

Cały tekst o Annie Musze w najnowszym numerze „Flesza”.

 

Anna Mucha

Anna Mucha z synkiem Teodorem

 

Anna Mucha z synem

Anna Mucha z synkiem Teodorem

 

Anna Mucha z synkiem

Anna Mucha z synkiem Teodorem

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Anna Mucha z telefonem
Newsy
Anna Mucha spotkała się z Michałem Pirógiem! Gwiazda założyła ultrakrótkie szorty ZDJĘCIA
Anna Mucha spotkała się z Michałem Pirógiem! Gwiazda założyła ultrakrótkie szorty ZDJĘCIA

Za krótkie? Sami oceńcie!

Anna Mucha
ONS
Newsy
Wielkie tournée Anny Muchy przełożone! Zamiast tego musi jechać do Katowic, dlaczego?
Wielkie tournée Anny Muchy przełożone! Zamiast tego musi jechać do Katowic, dlaczego?

Plan na najbliższe miesiące był taki: tournée ze spektaklem „Single po japońsku” m.in. po Polsce, Anglii i Japonii. Anna Mucha w podróż do Kraju Kwitnącej Wiśni chciała zabrać swoją rodzinę... Jednak producent przedstawienia przełożył tournée. Ania dostała za to propozycję zagrania jednej z głównych ról w sztuce Sławomira Mróżka „Letni dzień”- mówi agentka gwiazdy Marta Jarzębska. Spektakl od września będzie można zobaczyć w teatrze w Katowicach, dokąd Mucha będzie dojeżdżać. Na pewno jednak znajdzie czas na krótkie wakacje.  Z pewnością pojedzie do Toskanii. Obiecała to już Marcelowi i dzieciom! - zdradza koleżanka gwiazdy. Cały tekst o Annie Musze w najnowszym numerze „Flesza”. Przed miesiącem piękna aktorka była na okładce magazynu.   Co jeszcze w najnowszym, odnowionym Fleszu?  Ma aż 100 stron i wiele nowych działów! Zobaczcie koniecznie.   Anna Mucha Anna Mucha   Anna Mucha

Dlaczego Anna Mucha napisała książkę?
ons
Newsy
Mucha wydała swoją pierwszą książkę. Pomysł na jej napisanie zrodził się spontanicznie
Jakie były okoliczności?

Anna Mucha zaskoczyła wszystkich i właśnie wydała swoją pierwszą książkę. Ku zaskoczeniu fanów jest to subiektywny przewodnik po Toskanii, którą aktorka uwielbia. W miniony weekend tę pozycję książkową promowała na Targach Książki. Zobacz: Anna Mucha promuje swój przewodnik na Targach Książki Aktorka dzieło to stworzyła razem ze swoim ukochanym Marcelem Sorą, który zajął się robieniem zdjęć wykorzystanych w przewodniku. W najnowszym wydaniu magazynu "Flesz" możemy dowiedzieć się, skąd w ogóle zrodził się pomysł napisania tej książki. Okazuje się, że wszystko wyszło bardzo spontanicznie: Kiedyś Ania i Marcello spotkali się z Magdaleną Mazur z Wydawnictwa Pascal. Dyskusja zeszła na pewną restaurację w Toskanii. Ania uważała, że podają tam najlepsze jedzenie pod słońcem. Magda miała inne zdanie. Mucha zaczęła ją przekonywać z taką pasją, że nikt nie mógł mieć wątpliwości, że Toskania to jej konik - mówi znajoma Muchy.  Zapoznaliście się już z lekturą? Zobacz na Polki.pl:  Będzie afera? Mucha, Popielewicz i Mancewicz lansują naturalne futra  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner