Michał Szpak
ONS

Za nami wyjątkowa gala wręczenia nagród muzycznych! W tym roku po raz pierwszy Fryderyki odbyły się nie w Warszawie, a w Katowicach. Na gali pojawiło się wiele wspaniałych gwiazd. Prosto ze Stanów Zjednoczonych na wielkie wydarzenie przybył nawet... Michał Szpak! Piosenkarz postawił na odważną stylizację. Jak wyglądał?

Michał Szpak na Fryderykach 

28-latek wielokrotnie udowodniał, że uwielbia bawić się modą. Tym razem piosenkarz postawił na fioletowy atłasowy zestaw połączony z czarnym t-shirtem Ozzy'ego Osbourne'a i szarymi botkami. Gwiazda nie zapomniała o okularach przeciwsłonecznych, które były uzupełnieniem stylizacji. Choć Michał nie występował, ani nie był nominowany w żadnej z kategorii to nie da się ukryć, że czerwony dywan należał do niego! 

Zobacz także: Roksana Węgiel w mrocznej stylizacji na Fryderykach! Pasuje jej taki ostry styl?

Ostatnie tygodnie Michał Szpak spędził w Stanach Zjednoczonych. Artysta występował przed tamtejszą publicznością, jak i udał się na koncert Celine Dion. 

Może i uciekłem na kilka chwil, ale tylko po to by naładować baterię, inspirować się i wrócić z zupełnie nowa energią - pisał Michał na Instagramie.

Mamy nadzieję, że Michałowi udało się dotrzymać postanowień i wrócił do nas pełen energii! Koniecznie zobaczcie jego stylizację.

Jak wam się podoba? ;)

Michał Szpak
ONS

Michał Szpak wybrał botki na obcasie 

Michał Szpak
ONS

Zobacz także: Plejada gwiazd na Fryderykach 2019! Edyta Górniak, Kayah, Michał Szpak i wielu innych

Więcej na temat Michał Szpak Fryderyki