Finał Miss Polonia przełożony
ONS
Newsy

Finał Miss Polonia ODWOŁANY! To przez aferę z Herde?

Pierwszy taki przypadek w historii konkursu piękności

Konkurs Miss Polonia od wielu już lat jest liderem jeśli chodzi o imprezy wyłaniające najpiękniejszą Polkę w danym roku. Ostatnio jednak na idealnym wizerunku Biura Miss pojawiła się rysa w postaci afery z Małgorzatą Herde, która pełnił tam funkcję Dyrektor Generalnej. Przypomnijmy: Szok! Biuro Miss Polonia też zwolniło Herde

15 lutego br. miał odbyć się kolejny finał wyborów Miss Polonia, a Paulina Krupińska szykowała się już do oddania korony. Niestety, tak się nie stanie, przynajmniej na razie. Jak poinformował Zarząd Biura Miss Polonia, gala finałowa została przełożona na nieokreślony jeszcze termin. Czy ma to jakiś związek ze zwolnieniem Małgorzaty Herde? Można tylko spekulować, ale z pewnością skandal związany z byłą już menadżerką gwiazd i Dyrektor Generalną konkursu nie mógł nie odbić się negatywnie na przygotowaniach do gali, jak i całym wizerunku Miss Polonia.
 

Mając na celu najwyższy poziom Gali Finałowej Miss Polonia 2013, która miała się odbyć 15 lutego 2014r. w Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku, postanowiliśmy przesunąć jej termin. Przepraszamy za zaistniałą sytuację i będziemy Państwa informować na bieżąco w kwestiach przygotowań do finału. Liczymy na Państwa wyrozumiałość - czytamy w oświadczeniu Zarządu Biura Miss Polonia.


Miejmy nadzieję, że sytuacja szybko się wyjaśni i już niebawem poznamy Miss Polonia 2013!

Zobacz: Krupińska skomentowała aferę ze zwolnieniem Herde

Finał Miss Polonia przełożony

 

Koronacja Pauliny Krupińskiej na Miss Polonia 2012:

Paulina Krupińska
Eastnews
Newsy
Krupińska przyniosła koronę Miss do DDTVN. W domu trzyma ją w bardzo nietypowym miejscu
Koronę przymierzyła też Magda Mołek

Paulina Krupińska już od roku dzierży tytuł najpiękniejszej Polki i koronę Miss Polonia. Zgodnie z pierwotnym planem powinna ją przekazać kolejnej miss już 15 lutego, ale konkurs po raz pierwszy w historii został przesunięty na bliżej nieokreślony termin. Plotkuje się, że wpływ na to miało zwolnienie Małgorzaty Herde , która pełniła obowiązki Dyrektor Generalnej Biura Miss Polonia, a ostatnio uwikłała się w głośną aferę finansową. Przypomnijmy: Wybory Miss Polonia odwołane po raz pierwszy w historii Taki obrót spraw oznacza, iż Krupińska nie pożegna się jeszcze z tytułem miss przez najbliższy czas, choć jak sama przyznała w ostatnim wywiadzie, niespecjalnie ją to martwi. W "Dzień Dobry TVN" żartowała nawet, że teraz nie dość, że jest najstarszą miss, to jeszcze w dodatku najdłużej panującą. Zobacz: Kiedy poznamy nową Miss Polonia? Krupińska skomentowała swoją dłuższą kadencję Podczas tej samej wizyty w studiu śniadaniówki Paulina miała ze sobą koronę Miss. W trakcie rozmowy z prowadzącymi zdradziła, że na co dzień trzyma ją w... pudełku po butach. Magda Mołek zaś ochoczo ją przymierzała.   Paulina Krupińska: Koronę trzymam w pudełku po butach w szafie, chociaż w kuchni jeszcze jej nie było.  Ona dopasowuje się do każdego rozmiaru głowy. Nie wiem ile jeszcze będę panowała, może miesiąc, dwa. Magda Mołek: Ach, słuchaj, ja bardzo chętnie Cię zastąpię - odpowiedziała z uśmiechem dziennikarka. Tak Magda Mołek wygląda w koronie Miss Polonia. Pasuje jej? ;) Zobacz: Krupińska skomentowała aferę ze zwolnieniem Herde Nowe sesje zdjęciowe Pauliny Krupińskiej:

Krupińska o zwolnieniu Herde
ONS
Newsy
Krupińska skomentowała aferę ze zwolnieniem Herde
Mamy komentarz pięknej Miss Polonia

Niemal tydzień temu pozornie zwykłe oświadczenie Edyty Herbuś o zwolnieniu Małgorzaty Herde rozpętało prawdziwą burzę. W jej ślad poszło kilka innych sławnych podopiecznych menadżerki, a tabloidy od tego czasu informują o szokujących wręcz kulisach rozstania Herde z gwiazdami. Przypomnijmy: Tabloid ujawnia nowe szczegóły rozstania Herde z podopiecznymi. Herbuś straciła najwięcej pieniędzy Herde dodatkowo piastowała funkcję Dyrektor Generalnej Biura Miss Polonia, zajmowała się też reprezentowaniem każdej wybranej Miss. Wczoraj Biuro poinformowało, że z uwagi na zaistniałe okoliczności również kończy współpracę z menadżerką. Zobacz: Szok! Biuro Miss Polonia zwolniło Herde O komentarz do całej sytuacji poprosiliśmy Miss Polonia 2012 Paulinę Krupińską , której interesy przez ostatni rok reprezentowała Herde. W rozmowie z AfterParty.pl Paulina wyznała, że decyzja Biura Miss nie odbije się na jej karierze, a Małgorzata nie była jedyną osobą, która zajmowała się jej zleceniami. Zdradziła też, że już wiosną zobaczymy ją na antenie jako prowadzącą program telewizyjny.   Biuro Miss Polonia zatrudniło panią Małgorzatę Herde na stanowisku Dyrektor Generalnej Biura i była ona automatycznie przydzielona do reprezentowania mnie w okresie mojej kadencji jako Miss. W momencie, w którym Biuro zrezygnowało z jej usług, pani Małgorzata przestała również zajmować się moją osobą. J eśli chodzi o plotki i doniesienia, które pojawiają się w prasie to nie chciałabym wypowiadać się na ten temat. Jedyne co mogę powiedzieć to to, że niezależnie od Biura Miss Polonia i Małgorzaty Herde, równolegle moje interesy od 9 już lat prowadzi agencja Model Plus i ta współpraca będzie kontynuowana, więc decyzja Biura nie wpłynie na moje dalsze losy. 15-lutego oddaję koronę Miss Polonia i wiele projektów przede mną m.in. prowadzenie programu telewizyjnego,...

Kiedy wybory Miss Polonia 2014? Paulina Krupińska o wyborach Miss Polonia z Herde
ONS
Newsy
Herde tak namieszała, że przyszłość Miss Polonia stoi pod znakiem zapytania
Wybory najpiękniejszej miały być 15 lutego

Jedna z najgłośniejszych afer ostatnich miesięcy, która dotyczyła Małgorzaty Herde i jej podopiecznych odbiła się negatywnie nie tylko na samych zainteresowanych, ale również na wizerunku konkursu Miss Polonia. Niedawna agentka gwiazd zajmowała się biurem Miss Polonia na stanowisku dyrektor generalnej, jednak skandale z jej osobą doprowadziły do tego, że zarząd Miss Polonia zakończył z nią współpracę . Oficjalnie jednak powody rozstania nie zostały upublicznione, łatwo się domyślić, co było przyczyną takiej decyzji. Zobacz: Konkurs Miss Polonia ODWOŁANY! Pierwszy raz w historii wybory nowej Miss Polonii zostały przesunięte w czasie na bliżej nieokreślony termin. Paulina Krupińska , która niedawno rozmawiała o całej sytuacji w "Dzień dobry TVN", miała nadzieję, że obsuwa czasowa potrwa jeszcze najdłużej "miesiąc albo dwa", wskazując na wstępną datę finału 15 lutego. Nic bardziej mylnego . Na wczorajszej konferencji TVN Style potwierdzono, że tegoroczna edycja konkursu nie odbędzie się w tym roku. W związku z tym Polska nie będzie miała swojej reprezentantki w konkursie Miss Universe. Paulina Krupińska będzie natomiast panowała do przyszłego roku. To pierwszy taki przypadek w historii plebiscytu. Podczas wtorkowego spotkania z dziennikarzami nie ukrywała swojego rozczarowania: Wybory odbędą się dopiero za rok. Szkoda, bo chciałabym już oddać koronę     -  z żalem powiedziała zaproszonym dziennikarzom na konferencję Krupińska.     Zobacz: Paulina Krupińska nie odda korony w planowanym terminie Jak oceniacie decyzję zarządu Miss Polonia? Krupińska na wczorajszej konferencji TVN Style:

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner