Newsy

Ewa Wachowicz została malarką? Tylko nam zdradziła, jaki obraz namalowała i na jaką aukcję trafił!

Ewa Wachowicz została malarką? Tylko nam zdradziła, jaki obraz namalowała i na jaką aukcję trafił!

 

Ewa Wachowicz jest znana głównie jako prowadząca program kulinarny "Ewa Gotuje" oraz jurorka w "Top Chef". Jednak nikt nie wiedział, że gwiazda ma również zdolności malarskie, które postanowiła wykorzystać w szczytnym celu. Dziennikarka kulinarna podjęła się trudnego zadania namalowania obrazu na podstawie pracy dziecka stworzonej z plasteliny. Odtworzenie tej pracy i przelanie dziecięcej fantazji na płótno to nie lada wyzwanie. Zobacz, czy Ewie Wachowicz udało się to wykonać!

 

Zobacz: Ewa Wachowicz zdradziła, jaką stosuje dietę! Jaki jest jej sposób na idealną figurę?

 

Zobaczcie, co Ewa Wachowicz mówi o malowaniu obrazów i dlaczego jest tak zadowolona z efektu! Obejrzyj wideo, żeby dowiedzieć się co stało się z obrazem gwiazdy!

 

Ewa Wachowicz
Instagram

 

Ewa Wachowicz na ramówce Polsatu

Ewa Wachowicz na ramówce Polsatu
ONS

Ewa Wachowicz restauracja jak wyglada
Mat. prasowe
Newsy
Ewa Wachowicz otwiera restaurację! Kiedy i gdzie? Wiemy, co będzie specjalnością lokalu! ZDJĘCIA
Ewa Wachowicz otwiera restaurację! Kiedy i gdzie? Wiemy, co będzie specjalnością lokalu! ZDJĘCIA

Ewa Wachowicz to jurorka w show "Top Chef", prowadzi swój program na Polsacie "Ewa gotuje" od lat wydaje popularne książki kulinarne. Teraz przyszedł czas na kolejny krok. Ewa otwiera restaurację "Zalipianki", niedaleko Rynku Głównego i Plant w Krakowie.   To słynna krakowska restauracja, która przez lata stała zamknięta i była dość zaniedbana. Wachowicz postanowiła ją odnowić. Teraz będzie się nazywała "Zalipianki Ewa Wachowicz" i będzie w niej  serwowana kuchnia małopolska i krakowska z nowoczesnym twistem.   Skąd ten pomysł i dlaczego dopiero teraz? To marzenie, które pojawiło się bardzo dawno, jeszcze zanim zaczęłam nagrywać programy „Ewa gotuje”. W liceum, kiedy chodziłam na Turbacz albo do innych schronisk, ze szkolną przyjaciółką zajmowałyśmy się cateringiem dla całej klasy. To ja niosłam konserwy, to ja potem w schronisku robiłam jakieś kanapki, to ja wyczarowywałam coś z niczego, żeby wszystkich nakarmić. Już wtedy żartowano, że powinnam mieć restaurację…  - powiedziała Gazecie Wyborczej Wachowicz.   Kiedy otwarcie restauracji Ewy Wachowicz? Pierwsi goście będą mogli wypróbować kartę Ewy Wachowicz tuż po świętach. Będzie też można podziwiać wyjątkowe wnętrze restauracji.  - Pomysł na Młodą Polskę i Wyspiańskiego pojawił się, gdy zostałam zaproszona do czytania „Wesela” jako Panna Młoda. (...). I ze znakomitym artystą plastykiem Robertem Piątkiem poszliśmy w to. Niektóre stare malunki ze ścian udało się nam odzyskać - były pod siedmioma warstwami farby. W każdej z sal są elementy Zalipia, które można zobaczyć w nowej aranżacji. To efekt trzymiesięcznej pracy dwóch wybitnych artystów - Sebastiana Gomułki i Andrzeja Górnisiewicza, autorów wielu filmowych scenografii i dekoracji wnętrz m.in. w filmie „Wołyń”.    Ceny w restauracji Ewy Wachowicz Jakie...

Ewa Wachowicz spotkała się z Robertem Lewandowskim
Newsy
Ewa Wachowicz spotkała na planie "Top Chef. Gwiazdy od kuchni"... wielkiego gwiazdora! To marzenie każdej kobiety ;)
Ewa Wachowicz spotkała na planie "Top Chef. Gwiazdy od kuchni"... wielkiego gwiazdora! To marzenie każdej kobiety ;)

Ewa Wachowicz na planie programu "Top Chef. Gwiazdy od kuchni" spotkała się z samym... Robertem Lewandowskim. Gwiazda show pochwaliła się na swoim Facebooku fotką z przystojnym piłkarzem. Nie trudno nie zauważyć, że oboje mają podobny gust i chyba lubią kolor niebieski ;)   Ewa Wachowicz z Robertem Lewandowskim! O fotce z gwiazdami polskiej reprezentacji marzy wiele gwiazd. Doda niedawno chwaliła się zdjęciem z Adamem Nawałką, Iza Kuna spotkała się zaś z Łukaszem Piszczkiem, Kubą Błaszczykowskim i Łukaszem Fabiańskim.   Teraz czas na Ewę Wachowicz. Gwiazda Polsatu była bardzo zaskoczona, że na miejscu nagrywania programu "Top Chef. Gwiazdy od kuchni", czyli w studiu ATM, pojawił się Robert Lewandowski. Co tam robił - na razie tego nie wiemy. A może Wachowicz zaproponowała mu udział w programie "Ewa gotuje"? :)   Zobacz: Anna i Robert Lewandowscy będą razem pracować?! Trenerka pokazała bardzo tajemnicze ZDJĘCIE   Ewa Wachowicz z Robertem Lewandowskim!   Ewa Wachowicz jest jurorką programu "Top Chef. Gwiazdy od kuchni".   O zdjęciu z Robertem Lewandowskim marzy wiele gwiazd ;)

Ewa Wachowicz w finale „Top Chefa"
East News
Newsy
"Wygłodzony karp jest smaczniejszy"! Ewa Wachowicz zaskoczyła nie tylko tym wyznaniem! Kupuje żywe ryby?
"Wygłodzony karp jest smaczniejszy"! Ewa Wachowicz zaskoczyła nie tylko tym wyznaniem! Kupuje żywe ryby?

  Zaledwie kilka dni temu w mediach pojawiła się zaskakująca wypowiedź Magdy Gessler, która przekonywała, że karpia powinno się  głodzić przez tydzień.  Restauratorka twierdziła bowiem, że tylko taka ryba jest naprawdę czysta i zdrowa. Teraz teorię Magdy Gessler potwierdza Ewa Wachowicz, która w najnowszym wywiadzie zdradziła również, czy kupuje żywego karpia.    Ewa Wachowicz kupuje żywe karpie? Wypowiedź Ewy Wachowicz może wywołać spore emocje wśród obrońców praw zwierząt. Jedna z największych gwiazd Polsatu w rozmowie z "Super Expressem" przyznaje bowiem, że kupuje żywe karpie, które później trafiają na jej wigilijny stół.  Zawsze biorę go ze sprawdzonej hodowli. Smakuje doskonale, bo jest hodowany w humanitarny sposób i karmiony naturalną karmą. Jest naprawdę dobry. Zamawiam go dzień przed Wigilią. Do domu przyjeżdża żywy i jest przyrządzany tuż przed wieczerzą wigilijną  - zdradza gwiazda Polsatu.  Ewa Wachowicz twierdzi również, podobnie jak Magda Gessler, że głodzone karpie są po prostu smaczniejsze. Wygłodzony karp jest nie tyle, że zdrowy, ile po prostu smaczniejszy. Dobrze jest przegłodzić rybę przed odłowem, ale nie tylko z karpiem tak jest  - przyznała w rozmowie z "SE".  Wyobrażacie sobie wigilię bez karpia?  Zobacz także:  W jej restauracji jada plejada gwiazd. Ewa Wachowicz zdradza  sekret  swojego sukcesu!   Ewa Wachowicz przyznaje, że kupuje żywego karpia.   Gwiazda Polsatu potwierdza tezę, że głodzona ryba jest smaczniejsza.

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner