AFTERPARTY EXCLUSIVE/AKPA

Wczoraj informowaliśmy was, że polski piłkarz Wojciech Szczęsny został twarzą marki Pepsi i razem z największymi gwiazdami światowego futbolu będzie reklamował popularną markę na całym świecie. Zobacz: Tak Polak reklamuje Pepsi zagranicą. Inne polskie gwiazdy też mogą pochwalić się podobnymi osiągnięciami, może nie równie oszałamiającymi i spektakularnymi, ale zawsze jakimiś. Grono promujących swoją osobą marki spożywcze poszerzyła ostatnio Ewa Wachowicz.

Nasz czytelnik wysłał nam zdjęcia opakowania popularnych snaków bekonowych TBM Snacks. W prawym dolnym rogu, obok hasła "Dobry wybór!", uśmiecha się do nas Ewa Wachowicz, która przy okazji poleca przekąskę. Zdjęcie kulinarnej pasjonatki wydrukowane na foliowym opakowaniu jest wątpliwej jakości, ale liczy się sam fakt obecności nazwiska. Za takie chrupki wcale nie przepłacimy. Sądząc po cenie na opakowaniu nasz czytelnik wydał zaledwie... złotówkę!

Polskie gwiazdy reklamowały swoją twarzą już pasztety, soczyste mięso z kurczaka i prezerwatywy. Więc chyba snaki o smaku bekonowym na tle konkurencji nie wyglądają równie "obciachowo".

Przy okazji dziękujemy za wszystkie donosy jakie otrzymujemy na redakcja@afterparty.pl :-)
 

Więcej na temat Ewa Wachowicz