Ewa Farna w Katarze
ONS

Ewa Farna na dużej imprezie w Katarze: "Nie mogę niczego publikować". A i tak wrzuciła zdjęcie

Ewa Farna w Katarze
ONS

Już dzisiaj w Katarze rozpoczęły się Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej. Oczywiście biorą w nich udział Polacy i Czesi, dlatego nie bez przyczyny Ewa Farna i Rafał Brzozowski śpiewają razem 24 gwiazdami z innych państw w piosence "Live It", która jest hymnem na mundialu szczypiornistów. Przypomnijmy: Farna i Brzozowski w hymnie MŚ 2015 w Piłce Ręcznej. Nagrali teledysk ze światowymi gwiazdami

Wokalistka pochwaliła się już pierwszym zdjęciem z Półwyspu Arabskiego w towarzystwie innych artystek. I choć Farna w utworze reprezentuje naszych sąsiadów, i tak jesteśmy dumni z jej obecności tam. Zwłaszcza, że prezentuje się pięknie i swoim głosem oczaruje na pewno nie jednego sportowca. Niestety na Facebooku nie zobaczymy zdjęć z ceremonii otwarcia turnieju, ponieważ wszystko jest bardzo strzeżone, a za umieszczenie tego typu informacji w mediach można zostać ukaranym nawet grzywną.
 

Nie mogę publikować niczego na temat Opening Ceremony, wszystko to tajemnica! - napisała Ewa na Facebooku


Zatem nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na więcej zdjęć z garderoby. Poniżej jedna jedyna fotka jaką Ewa przesłała fanom, a także wideo, w którym śpiewają wszyscy artyści z 24 państw. Wśród nich Farna, Brzozowski, a także Alexander Rybak (zwycięzca Eurowizji 2009) i Oceana.

Zobacz: Farna na Sylwestrze dała z siebie wszystko. Nowym singlem powaliła na kolana
 
 

Farna na wielkiej gali w Czechach:

Przeładuj

Ania z "Hotelu Paradise" jest zadowolona z tego jak wypadła w programie? To naprawdę szczere wyznanie uczestniczki

zobacz 02:11