Eva Longoria w ciąży
East News
1/6
Eva Longoria w ciąży
East News

To już 8.miesiąc! Amerykańska aktorka lada moment zostanie po raz pierwszy mamą! I choć przez całe swoje życie zachwycała szczupłą, filigranową figurą, teraz wygląda zupełnie inaczej, ale już za miesiąc przywita na świecie swoje pierwsze dziecko. O jaką gwiazdę chodzi? Doskonale ją znacie! Odpowiedź na kolejnym slajdzie!

ZOBACZ: Kinga Korta pokazała zdjęcia z luksusowego baby shower! Musicie je zobaczyć

2/6
Eva Longoria w zaawansowanej ciąży
East News

To Eva Longoria! Serialowa Gabi z "Gotowych na wszystko" po raz pierwszy zostanie mamą już za miesiąc! 43-letnia gwiazda już nie może doczekać się momentu, gdy przywita na świecie swoje pierwsze dziecko. Aktorka i jej mąż Jose Baston spodziewają się chłopca. Ukochany Evy ma trójkę dzieci z poprzedniego związku, którymi aktorka bardzo chętnie się zajmuje, ale sama marzyła od dłuższego czasu o macierzyństwie. Jak prezentuje się w ciąży? Zobaczcie jej najnowsze zdjęcia!

 

ZOBACZ: Gdzie spotkacie Evę Longorię, a gdzie dzikie żółwie? Oto 10 najlepszych wysp świata

3/6
Eva Longoria w ciąży
East News

Eva zawsze zachwycała szczupłą figurą, ale teraz wygląda zupełnie inaczej niż np. na planie "Gotowych na wszystko". Gwiazda jednak zupełnie się tym nie przejmuje i cieszy się tym, że wkrótce zostanie mamą! 

4/6
Eva Longoria z mężem na plaży
East News

Mężem aktorki jest Jose Baston  - szef Televisa, największego koncernu medialnego w Ameryce Łacińskiej. Para pobrała się w maju 2016 roku. Ich wesele odbyło się w Meksyku. 

5/6
Eva Longoria w zaawansowanej ciąży
East News
6/6
Eva Longoria w zaawansowanej ciąży
East News

43-letnia gwiazda już wkrótce zostanie mamą!