Eliza i Trybson wystąpią w nowym programie " Warsaw Shore- Oglądaj z Trybsonami"
ONS

Eliza i Trybson wystąpią w nowym programie. Szykuje się hit na miarę "Warsaw Shore"

Eliza i Trybson wystąpią w nowym programie " Warsaw Shore- Oglądaj z Trybsonami"
ONS

Kontrowersyjny program Warsaw Shore przyniósł wielką popularność jego uczestnikom. Wydaje się, że największymi "gwiazdami" show została Eliza i Trybson, którzy kilka miesięcy temu zostali rodzicami. To właśnie oni pojawili się m.in. w programie Kuby Wojewódzkiego. Ostatnio w Dzień Dobry TVN z kolei mogliśmy zobaczyć występ Elizy. Celebrytka na scenie porannego programu zaśpiewała swój utwór "Jesteś moją kokainą". Show jakie zaprezentowała skomentowała wówczas Karolina Korwin Piotrowska. Zobacz: Korwin Piotrowska o występie Elizy w DDTVN: Działa negatywnie na zwieracze

Okazuje się, że Eliza i Trybson znowu będą występować w telewizji. Serwis wirtualnemedia.pl informuje, że od 21 czerwca MTV Polska będzie emitować program "Warsaw Shore- Oglądaj z Trybsonami".

- Pomysł na program wziął się z tego, że Eliza z Trybsonem są jednymi z najbarwniejszych  uczestników "Warsaw Shore", widzowie nadal interesują się ich życiem, a my widzimy w nim wielki potencjał- zdradziła Agnieszka Krakós- Gorący, manager ds. komunikacji w VIMN Polska.


Celebryci będą pojawiać się w każdym odcinku i na bieżąco komentować wydarzenia z trzeciej edycji programu. Będziecie oglądać?

Zobacz na Polki.pl: Trybson i Eliza już zaplanowali przyszłość dziecka

Więcej na temat Trybson Eliza z Warsaw Shore
Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33