Polsat i TVP walczą o Edytę Górniak
ONS/Party

W jednym z ostatnich odcinków "The Voice" Edyta Górniak żartobliwie powiedziała, że nie wystąpi w kolejnej edycji, bo nie chce wybierać pomiędzy utalentowanymi osobami. Media natychmiast odebrały słowa Edyty jako poważną deklarację, a razem z nimi producenci programu. Jak donosi "Party", będzie kolejna edycja muzycznego show i TVP bardzo chciałoby znów zobaczyć w niej Górniak.

Zobacz: "Zasiadamy w tym składzie ostatni raz"

- Oglądalność rosła nam z każdym odcinkiem i duża zasługa w tym Edyty, dlatego nie wyobrażamy sobie tego programu bez niej. Będzie walczyć o nią! - mówi "Party" osoba z TVP2.


Jak się okazuje, Telewizja Publiczna ma poważną konkurencję. Gwiazda dostała również propozycję z nowego show Polsatu, w którym gwiazdy będą... przebierać się za znanych artystów i wykonywać ich piosenki. W odcinku próbnym wystąpili Agnieszka Włodarczyk, Julia Pietrucha i Paweł Stasiak. Po zapowiedzi, trochę boimi się tego formatu.

Przypomnijmy, że za udział w "The Voice" Edyta dostała aż 200 tysięcy złotych. Czy Polsat przebije tę ofertę? Na pewno w negocjacjach Górniak może liczyć na pomoc ukochanego, Piotra Schramma.

Bez względu na to, która stacja ostatecznie wygra negocjacje - najbliższej wiosny o Edycie znów będzie głośno. Zobacz: Na wiosnę ślub Górniak i Schramma!

Więcej newsów z życia gwiazd przeczytasz w nowym "Party". Już w sprzedaży.Edyta Górniak na konferencji z okazji Sylwestra w TVP2: