Edyta Górniak w fioletowej bluzce
TYLKO U NAS!

Edyta Górniak zrobi wreszcie prawo jazdy? Jest po pierwszych lekcjach! "Kierownica budzi mój lęk"

Edyta Górniak w fioletowej bluzce

Już jesienią Edyta Górniak spełni swoje największe marzenie! Gwiazda będzie bohaterką nowego show TVN, w którym będzie się uczyć prowadzić auto. Do tej pory artystka zawsze miała prywatnego kierowcę. Często korzystała też z taksówek, albo jeździła wspólnie z osobami ze swojego zespołu. Teraz ma szanse się to zmienić, bo będzie zdobywać nowe umiejętności pod okiem najlepszych instruktorów.

Pierwsze zajęcia już za nią. W rozmowie z "Party" gwiazda zdradziła, jak się czuje za kierownicą!

Na tym etapie kierownica budzi mój lęk i ogromny respekt. Zobaczymy, czy moi instruktorzy sprawią, że to się zmieni – powiedziała "Party" Górniak.

Nowy program TVN "Prawo jazdy" będzie liczył 10 odcinków. W każdym z nich widzowie będą śledzić poczynania Edyty Górniak od  momentu nauki przepisów drogowych, przez pierwsze lekcje jazdy, aż do egzaminu końcowego! Górniak nie ukrywa, że wysoko sobie postawiła poprzeczkę i jedyne, czego się obawia, to... własne ambicje! Powód?

Nie lubię robić rzeczy przeciętnie. Jeśli mam zostać kierowcą, to tylko pod warunkiem, że będę prowadziła auto dynamicznie i bardzo dobrze. Jeśli się tego nie nauczę, schowam prawo jazdy do szuflady - powiedziała "Party" Górniak.

Ale nowe umiejętności to niejedyny zysk. Za udział w show "Prawo jazdy" Edyta Górniak zainkasowała niemal milion złotych.

Więcej o Edycie Górniak przeczytasz w nowym "Party".

Małgorzata Rozenek na okładce "Party"

Edyta Górniak robi prawo jazdy w wieku 46 lat!

Edyta Górniak w okularach za prawie 1300 złotych

 

Więcej na temat Edyta Górniak
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08