Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Edyta Górniak oszukana przez muzyków?
Newsy

Edyta Górniak oszukana przez muzyków?! "Zapłaciłam za muzykę, zostałam z niczym"

Co teraz zrobi wokalistka?

Edyta Górniak została oszukana przez muzyków z zespołu Dustplastic, którzy pracowali nad muzyką do jej nowej płyty. W rozmowie z "Faktem" diwa oskarża Michała Nocnego i Piotra Pacaka, że nie dostarczyli jej piosenek, za które zapłaciła.

Edyta Górniak nazwała Rafała Brzozowskiego "jedną z najmilszych osób w show biznesie". Zobaczcie jego reakcję!

Edyta Górniak oszukana przez muzyków?

Edyta Górniak współpracowała z duetem Dustplastic przez kilkanaście ostatnich miesięcy. Pojawiały się nawet plotki, że artystka ma romans z muzykiem, Michałem Nocnym! Wszelkie doniesienia okazały się jednak nieprawdziwe, a zespół producentów rozpadł się i wokalistka została z... niczym!

Została zaskoczona tą sytuacją. Nie byłam na nią przygotowana. Dustplastic nie dokończyli płyty mimo obietnic i ustaleń sprzed 1,5 roku. Z tego co wiem, Piotr zając się cateringiem, a Michał wyjechał do Stanów szukać nowych możliwości rozwoju. Nie będę tego oceniać, bo sama w życiu podejmowała różne decyzje, więc rozumiem, że ona z czegoś wynikają. Może za trudne zadanie przekazałam w czyjeś ręce? - zastanawia się Edyta Górniak.

Zespół Dustplastic nie odniósł się do zarzutów piosenkarki. Czy oznacza to, że na nową płytę Edyty przyjdzie nam jeszcze poczekać? Ostatnim jej krążkiem był album „My” z 2012 roku.

 

Zobacz także: Maja Sablewska komentuje występ Edyty Górniak na preselekcjach na Eurowizji

 

Edyta Górniak oszukana przez muzyków?

Edyta Górniak na konferencji prasowej gali Boxing Night
ONS

Na nową płytę Edyty Górniak przyjdzie nam poczekać.

Edyta Górniak w sukience w paski
ONS

Plotkowano, że Edyta Górniak ma romans z jednym z muzyków.

Edyta Górniak na spacerze z Michałem Nocnym

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Afera na Facebooku Edyty Górniak
Newsy
Afera na Facebooku Edyty Górniak. Fan zadał niefortunne pytanie, diwa odpowiedziała: "Straciłam budżet, zaufanie..."
Mocne słowa Górniak!

Jeden z fanów Edyty Górniak zadał jej pytanie o płytę na Facebooku. Chyba nikt nie spodziewał się, że artystka odpowie tak szczerze. Diwa wyjaśniła, że płyta byłaby by gotowa, gdyby nie fakt, że zespół Dustplastic, który pracował z nią nad nowym albumem, nie dostarczył jej materiału. Artystka czuje się oszukana!   Afera na Facebooku Edyty Górniak Edyta Górniak od 2 lat pracowała nad nową płytę z duetem producentów Dustplastic - Michałem Nocnym oraz Piotrem Pacakiem. Niestety, album nie ujrzał światła dziennego, ponieważ zespół rozpadł się! Wokalistka została więc z niczym. Kiedy jeden z fanów zapytał więc, kiedy nowa płyta pojawi się na rynku, reakcja Edyty była bardzo zdecydowana: Zamiast komentować w złośliwym tonie, proponuję skojarzyć kilka faktów. Każde słowo wypowiedziane przez moją osobę publicznie oparte jest wyłącznie na deklaracjach osób zaproszonych do współpracy. Nie mogę brać odpowiedzialności za te osoby. Ufałam - bo uważam, że każdy zasługuje na szanse i zaufanie. Przeliczyłam się ? Cóż.. Taki jest show-biznes. Wykazałam ogromną cierpliwość, straciłam budżet na płytę, straciłam zaufanie i co najgorsze, bo nie do odzyskania - straciłam 2 lata. I cóż Panowie, łatwiej komentować, niż zrobić coś wielkiego samemu. Powodzenia na Waszej drodze działań. Może będziecie mieli szanse trafić na bardziej odpowiedzialnych ludzi. LoVe  - odpisała Edyta Górniak.  Mamy nadzieję, że diwie uda się jednak wydać płytę już niebawem. W końcu czeka na nią mnóstwo fanów! Czekacie na nowy album Edyty Górniak?   Zobacz także:  4 sposoby na zarabianie w domu   Edyta Górniak zdecydowanie opowiedziała wielbicielowi na pytanie o płytę.   Wiele osób czeka na nowy krążek Edyty Górniak.   Edyta Górniak straciła pieniądze oraz dwa lata pracy!...

Edyta Górniak
ONS
Newsy
Mocny wpis Edyty Górniak na Facebooku: "Ludzie kłamią. To bardzo bolesne". Kto ją oszukał? Znamy prawdę!
Mocny wpis Edyty Górniak na Facebooku: "Ludzie kłamią. To bardzo bolesne". Kto ją oszukał? Znamy prawdę!

Edyta Górniak zamieściła poruszający wpis na Facebooku. Piosenkarka nie zdradziła, kogo dokładnie dotyczą jej słowa, lecz domyślamy się, że może chodzić o niedawną sprawę z zespołem Dustplastic. Edyta Górniak niedawno zarzuciła muzykom Michałowi Nocnemu i Piotrowi Pacakowi, że nie dokończyli materiału na nową płytę artystki. W rozmowie z tabloidem gwiazda wyznała, że nie zostały jej dostarczone piosenki, za które zapłaciła. Piosenkarka najwyraźniej nadal przeżywa to rozczarowanie. Na swoim profilu napisała w języku angielskim: Drogi Boże, Ludzie kłamią. To bardzo bolesne, wierzyć, że ludzie wykorzystują twoje emocje i uczucia, żeby wykreować obraz zaufania i miłości. Później ranią cię tak głęboko, jak to tylko możliwe. Dlaczego...? Dobry Boże, proszę pomóż mi przebaczyć i znów zaufać. Dużo miłości dla Was. Sprawa jest dla Edyty Górniak bolesna nie tylko ze względu na odsunięcie w czasie powstania jej nowej płyty, ale także z powodów osobistych. Gwiazda bardzo zaprzyjaźniła się z jednym z muzyków zespołu Dustplastic, Michałem Nocnym. Czy to właśnie do niego kieruje swoje słowa o "kreowaniu obrazu miłości"?   Zobacz też: Maja Sablewska komentuje występ Edyty Górniak na preselekcjach na Eurowizji.   Edyta Górniak zamieściła poruszający wpis na swoim Facebooku. Piosenkarka i Michał Nocny z zespołu Dustplastic kiedyś byli przyjaciółmi.  

Newsy
Edyta Górniak dostanie własne show?
Piosenkarka coraz bardziej zajęta

Dla kariery Edyty Górniak 2012 rok musi być przełomowy. Diwa ostatnio nie tylko wydała płytę "My", która już w dniu premiery pokryła się platyną, ale też została trenerem w "Bitwie na głosy". Za nami pierwszy odcinek konkursowych zmagań, który dla Górniak okazał się sukcesem. Jakby tego było mało, między promocją płyty a nagraniami w TVP, diwa zamierza nakręcić teledysk do kolejnego singla "Nie zapomnij". Ale to nie koniec rewelacji. Magazyn "Party" donosi, że Górniak dostanie własne muzyczne show . Edyta będzie wyławiać młode talenty i kierować ich przyszłością artystyczną. Sama ma spore doświadczenie, w końcu na scenie jest już ponad 20 lat, wie jakie błędy popełniono w jej karierze i sama sobie jest menadżerką. Obawiamy się tylko, że Edyta musi popracować nad kontaktem z publicznością... Więcej na temat Edyty Górniak przeczytasz w magazynie "Party". Już w sprzedaży. chimera

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner