Edyta Górniak oszukana przez muzyków?

Edyta Górniak oszukana przez muzyków?! "Zapłaciłam za muzykę, zostałam z niczym"

Edyta Górniak oszukana przez muzyków?

Edyta Górniak została oszukana przez muzyków z zespołu Dustplastic, którzy pracowali nad muzyką do jej nowej płyty. W rozmowie z "Faktem" diwa oskarża Michała Nocnego i Piotra Pacaka, że nie dostarczyli jej piosenek, za które zapłaciła.

Edyta Górniak oszukana przez muzyków?

Edyta Górniak współpracowała z duetem Dustplastic przez kilkanaście ostatnich miesięcy. Pojawiały się nawet plotki, że artystka ma romans z muzykiem, Michałem Nocnym! Wszelkie doniesienia okazały się jednak nieprawdziwe, a zespół producentów rozpadł się i wokalistka została z... niczym!

Została zaskoczona tą sytuacją. Nie byłam na nią przygotowana. Dustplastic nie dokończyli płyty mimo obietnic i ustaleń sprzed 1,5 roku. Z tego co wiem, Piotr zając się cateringiem, a Michał wyjechał do Stanów szukać nowych możliwości rozwoju. Nie będę tego oceniać, bo sama w życiu podejmowała różne decyzje, więc rozumiem, że ona z czegoś wynikają. Może za trudne zadanie przekazałam w czyjeś ręce? - zastanawia się Edyta Górniak.

Zespół Dustplastic nie odniósł się do zarzutów piosenkarki. Czy oznacza to, że na nową płytę Edyty przyjdzie nam jeszcze poczekać? Ostatnim jej krążkiem był album „My” z 2012 roku.

 

Zobacz także: Maja Sablewska komentuje występ Edyty Górniak na preselekcjach na Eurowizji

 

Edyta Górniak oszukana przez muzyków?

Edyta Górniak na konferencji prasowej gali Boxing Night
ONS

Na nową płytę Edyty Górniak przyjdzie nam poczekać.

Edyta Górniak w sukience w paski
ONS

Plotkowano, że Edyta Górniak ma romans z jednym z muzyków.

Edyta Górniak na spacerze z Michałem Nocnym

Więcej na temat Edyta Górniak
Przeładuj

Dlaczego Michał Gała odszedł z Teamu X? Skomentował też "ucieczkę" Lexy Chaplin!

zobacz 03:47