Edyta Górniak zaśpiewa na gali Boxing Night 12! Jak wielka gwiazda polskiej sceny muzycznej poradzi sobie na ringu? W końcu Edyta Górniak pierwszy raz pojawi się na takiej imprezie. Znamy szczegóły tego występu.

Reklama

Edyta Górniak gwiazdą gali boksu!

Już w sobotę 12 marca 2016 o godz. 15:00 w warszawskim Hotelu Hilton przy ul. Grzybowskiej, Edyta Górniak wraz z Joanną Racewicz czy Marcinem Najmanem pojawi się na konferencji prasowej organizowanej przez Boxing Night 12. Sama gala zaś odbędzie się już 15 kwietnia 2016 roku w Częstochowie. Edyta otworzy wielką galę swoim występem. Z kolei Joanna Racewicz poprowadzi licytację charytatywną na rzecz Oliwiera - chłopczyka bez kończyn, któremu organizatorzy pomagali już podczas wcześniejszych gal, natomiast Marcin Najman, w walce wieczoru, zmierzy się z wymagającym i doświadczonym Jahmaiem Satischem. Transmisję z gali pokaże TVP! My nie możemy się doczekać.

Czy na gali Edyta zaprezentuje swój eurowizyjny utwór "Grateful"? Jego oficjalna premiera odbędzie już w środę na antenie RMF FM. Z kolei 5 marca będziemy już znać polskiego reprezentanta. Jeśli będzie nim właśnie Edyta, to nie można wyobrazić sobie lepszej promocji jej piosenki!

Zobacz także

Zobacz także: Jurorzy Must Be The Music ocenili szanse Górniak na Eurowizji: "Może jak zapuści wąsy", "Nie jest artystką". Ostro!

Edyta Górniak gwiazdą gali boksu!

Edyta Górniak zaśpiewa na gali Boxing Night 12.

Reklama

Edyta Górniak uświetni wielką galę!

Reklama
Reklama
Reklama