Dorota Wellman

Jak wygląda mąż Doroty Wellman? Gwiazda TVN wspierała go na wyjątkowym wernisażu

Dorota Wellman

Dorota Wellman towarzyszyła swojemu mężowi na wernisażu jego zdjęć! Wiedzieliście, że mąż prowadzącej "Dzień Dobry TVN" jest cenionym fotografem? Dorota Wellman należy do grona gwiazd, które rzadko pojawiają się na oficjalnych imprezach i nie pozują ze swoim partnerami na czerwonych dywanach.  Teraz jednak para zrobiła wyjątek i pojawiła się razem na wernisażu zdjęć Krzysztofa Wellmana, który od lat fotografuje gwiazdy na planach filmowych. 

Dorota Wellman z mężem

Dorota Wellman już od lat jest uznawana za jedną z najpopularniejszych i najsympatyczniejszych gwiazd TVN. I chociaż prowadząca DDTVN niezbyt często bierze udział w oficjalnych imprezach, to nie unika rozmów o swoim życiu prywatnym. Jakiś czas temu zdradziła, czy jest zazdrosna o swojego męża! 

Gdybym miała być zazdrosna o męża, który fotografuje piękne aktorki, to bym się powiesiła. Nie mam czasu na zazdrość. Mam zaufanie do męża, a jeśli coś ma się zdarzyć, to się i tak zdarzy. Poza tym, jestem naprawdę głęboko przekonana, że drugiej takiej jak ja nie będzie mieć- zdradziła w rozmowie z "Show".

Kilka dni temu w Warszawie odbył się wernisaż zdjęć Krzysztofa Wellmana. Na imprezie nie zabrakło gwiazd, a fotografa wspierała jego żona, Dorota Wellman. Spójrzcie na ich wspólne zdjęcie!

Zobacz także: Tego jeszcze w historii "Dzień dobry TVN" nie było! Zobacz, co zdradziła nam Dorota Wellman

Dorota Wellman na wernisażu zdjęć męża.

Dorota Wellman z mężem i z Małgorzatą Potocką
East News

Krzysztof Wellman od lat jest cenionym fotografem.

Krzysztof Wellman z Ewą Gawryluk
East News

 

Więcej na temat Dorota Wellman
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43