Wodzianka w Tańcu z Gwiazdami
ONS
Newsy

Wodzianka: Zaczynam treningi do "Tańca z Gwiazdami"

Pierwsza uczestniczka show? Mamy komentarz Dominiki

W ostatnim odcinku show Kuby Wojewódzkiego zabrakło Wodzianki. Zamiast Dominiki w studio pojawiła się Magdalena Cielecka, a w internecie pojawiły się plotki, że nie była to jednorazowa akcja showmana i nie zobaczymy już półnagiej Wodzianki podającej wodę gwiazdom. Przypomnijmy: Kuba ma nową Wodziankę. Zasiewska straciła pracę?

Zasiewska była ulubienicą Wojewódzkiego, więc wydawało się, że ojciec jej medialnej kariery nie pozbawi jej pracy. Co na to sama Dominika? W rozmowie z AfterParty.pl potwierdziła, że na razie nie zobaczymy jej w programie Kuby, ale być może wróci na antenę. Spowodowane jest to... rozpoczęciem treningów do wiosennej edycji "Tańca z Gwiazdami" - przynajmniej tak twierdzi sama Zasiewska. Jeśli wierzyć słowom Wodzianki, jest ona pierwszą potwierdzoną uczestniczką oczekiwanego show. Warto jednak pamiętać, że ulubienica Kuby lubi droczyć się z mediami, więc jej zapowiedź trzeba traktować raczej z przymrużeniem oka.

To prawda - na razie nie będzie mnie w programie Kuby. Dlaczego? Zaczynam treningi do "Tańca z Gwiazdami". Na razie nic więcej na ten temat nie chcę mówić - zdradziła w rozmowie z AfterParty.pl Dominika.


Wodzianka w "Tańcu z Gwiazdami" to dobry wybór producentów? Lepsza niż Natalia Siwiec?

Zobacz: Agnieszka Szulim poprowadzi "Taniec z gwiazdami"? Ma poważną konkurcję

Dominika Wodzianka na wakacjach:

Wodzianka straciła pracę
ONS/Facebook
Newsy
Wodzianka straciła pracę w Na Językach. Kto ją zastąpi?
Mamy komentarze Zasiewskiej i producenta

Początkowo obecność Wodzianki w show Kuby Wojewódzkiego była odbierana w sposób żartobliwy, ale z czasem dziennikarz uczynił to jednym z najbardziej przykuwających oko momentów programu. Po odejściu Dominiki Zasiewskiej znalazł sposób, żeby zaskakiwać widzów i czasem nawet samego siebie. Przypomnijmy: Kuba zaskoczony nową Wodzianką - to kultowa postać Zasiewska nie musiała długo szukać pracy, bo zaraz po odejściu od Wojewódzkiego zatrudniła ją do "Na Językach" Agnieszka Szulim , gdzie Dominika nie tylko podawała wodę czy eklerki, ale robiła też subiektywny przegląd kolorowej prasy. Pojawienie się Wodzianki wywoływało różne emocje, ale na pewno wprowadzało trochę humoru. Jej udział w programie dobiegł jednak końca. Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl w "Na Językach" nie zobaczymy już Wodzianki. W najbliższym odcinku w tej roli zobaczymy Agnieszkę Szulim, która ma pewne doświadczenie w tej kwestii (zobacz: Lateksowa pokojówka u Wojewódzkiego ) . Tak, udział Dominiki w programie dobiegł końca. Dlaczego? Wybrała po prostu inny model kariery . W najbliższym odcinku w roli wodzianki wystąpi Agnieszka, a co będzie dalej, tego jeszcze nie wiadomo - potwierdza w rozmowie z nami osoba z produkcji programu. Zadzwoniliśmy, więc do ex-Wodzianki z pytaniem, co dalej z jej telewizyjną karierą: - Mam plany. Luzik, nie zginę . Na razie nie mogę nic zdradzić - zdradziła nam Dominika. Gdzie może jeszcze polewać wodę? Zobacz: Wodzianka: "Zaczynam treningi do Tańca z Gwiazdami" Dominika Wodzianka na wakacjach:

Dominika Zasiewska jako aniołek Victoria's Secret
Facebook
Newsy
Zasiewska wraca do programu Wojewódzkiego!
Bez niej show Kuby nie jest już takie samo?

Na początku jesiennego sezonu telewizyjnego Dominika Zasiewska odeszła z programu Kuby wojewódzkiego . Tym samym show przybrało nową formułę i co tydzień w studiu pojawiała się nowa Wodzianka z karafką wody. Zobacz: Ciężarna Mucha pojawiła się niespodziewanie u Wojewódzkiego Jutro TVN pokaże ostatni odcinek tego sezonu programu dziennikarza. Na kanapach zasiądą Jacek Braciak i duet Paprocki & Brzozowski. Na Kubę czeka również niespodzianka. Zasiewska ponownie pojawi się na planie i poda gościom wodę. Fotki zza kulis show hostessa zamieściła na swoim Facebooku. Tym razem Dominika pojawi się w świątecznej stylizacji. Jej srebrny kostium nawiązuje swoją formą do tego, co podczas pokazu bielizny prezentują aniołki Victoria''s Secret. O tym jak Kuba zareaguje na powrót Zasiewskiej przekonamy się już jutro. Zobacz: "Zaczynam treningi do "Tańca z Gwiazdami" Dziwne miny Wodzianki w drodze do klubu dla gejów:

ONS
Newsy
U Kuby nowa Wodzianka. Kto tym razem nalewał gościom wodę?
Wypadła lepiej niż Dominika Zasiewska?

Nieco ponad tydzień temu Kuba Wojewódzki zgotował widzom swojego show nie lada niespodziankę - w roli Wodzianki wystąpiła nie Dominika Zasiewska , a Magdalena Cielecka . Zastanawiano się, czy to oznacza koniec kariery Dominiki w programie showmena. Przypomnijmy: Kuba ma nową Wodziankę. Zasiewska straciła pracę? Okazuje się, że Kuba postanowił na stałe zawiesić współpracę z dotychczasową Wodziankę, a w każdym kolejny odcinku w jej rolę wcielać się będzie inna gwiazda. We wczorajszej odsłonie show wodę nalewała... Anna Cieślak . Aktorka znakomicie czuła się jako hostessa i z uśmiechem na twarzy wykonywała swoje obowiązki. Warto dodać, że Ania to była już dziewczyna kumpla Wojewódzkiego, Czesława Mozila . Anna Cieślak jako Wodzianka. Lepsza od oryginału? Zobacz: Wodzianka: Zaczynam treningi do "Tańca z Gwiazdami" Kuba Wojewódzki na randce w Sopocie:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner