Dominika Gwit rozebrała się

Dominika Gwit: "Zrobiłam to! Rozebrałam się"! Pokazała zdjęcie

Dominika Gwit rozebrała się

Dominika Gwit wie, jak zaskoczyć swoich fanów. Aktorka znana m.in. z hitowego serialu TVN "Przepis na życie" rozebrała się! Gwiazda pokazała tajemnicze zdjęcie, zapowiadając sekretny projekt. Zaciekawieni fani gratulują odwagi! Zobaczcie sami.

Dominika Gwit rozebrała się!

Dziewczyny, postanowiłam zaszaleć... Zrobiłam to! Rozebrałam się w kobiecym interesie! Bądźcie ze mną! Szczegóły wkrótce… - tak Dominika Gwit zapowiada tajemniczy projekt ze swoim udziałem. O co chodzi? Tego na razie nie wiemy, ale emocje wśród jej fanów są spore. Wszyscy czekają na efekt końcowy, a niektórzy piszą:

Gratuluję:-) gdybym pozbyła się myśli co inni o mnie pomyślą poczułabym co znaczy wolność. Ale wszystko przede mną a wiec także i to. Trzymam kciuki między innymi za siebie:-)

Jestem z ciebie dumna. dajesz mi mega siłę

Nie wierzę-) To na pewno będzie coś extra, w Pani przypadku to nie może być nic innego jak jakaś petarda. Pozdrawiam

Czekacie aż Dominika odsłoni wszystkie karty? To może być naprawdę coś!

 

Dominika Gwit po raz kolejny udowodniła, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych!

Dominika Gwit na premierze "Czarno to widzę"
East News

Dwa lata temu Dominika Gwit wzięła ślub. Jej mężem został Wojciech Dunaszewski, który jest wielkim wsparciem dla aktorki! 

Dominika Gwit w sukni ślubnej
Instagram

Dominika Gwit zdobyła wielką sławę w serialu "Przepis na życie", ale zagrała również w m.in. "Za marzenia" czy "Komisarzu Alexie".

Dominika Gwit

O Dominice było głośno kilka lat temu, kiedy schudła ponad 50 kilogramów. Gwiazdę dopadł jednak efekt jojo. Gwit zapewnia, że dobrze jej w swoim ciele i na razie nie myśli o żadnych dietach.

 Jak chcesz popatrzeć na szczęśliwego człowieka to popatrz na mnie. Musiałam przejść przez to wszystko, żeby zrozumieć, że to jest w głowie i to tylko Tobie wydaje się, że jesteś gorsza od innych. Moje motto to: Żyjmy w zgodzie ze sobą, ze zdrowym ciałem i umysłem - mówiła jakiś czas temu w VIVIE!

Dominika Gwit przed i po

 

Więcej na temat Dominika Gwit
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43