Dominika Gwit Dominika Gwit pokazała zdjęcia z podróży poślubnej Dominika Gwit pozuje w bikini Suknia Dominiki Gwit
Dominika Gwit
1/4
Dominika Gwit

Dominika Gwit razem z mężem wybrali się w romantyczną podróż poślubną. Ponad miesiąc temu aktorka i jej ukochany powiedzieli sobie sakramentalne TAK. Para zorganizowała uroczystość w tajemnicy przed mediami, jednak radosnymi informacjami o ich ślubie pochwalił się przyjaciel panny młodej. Leszek Stanek opublikował w sieci zdjęcia ze ślubu Dominiki Gwit i Wojciecha Dunaszewskiego. Teraz, kilka tygodni od tamtych wydarzeń zakochani wybrali się w podróż poślubną, a aktorka pochwaliła się nawet gorącą fotką w bikini!

Zobaczcie ZDJĘCIA z podróży poślubnej Dominiki Gwit!

Zobacz także: Najpierw ślub, teraz DZIECKO? Dominika Gwit o ciąży!

2/4
Dominika Gwit pokazała zdjęcia z podróży poślubnej
Instagram

Dominika Gwit i jej mąż wybrali się w podróż poślubną do Hiszpanii. Aktorka do tej pory opublikowała zaledwie jedną fotkę na Instagramie. Znacznie więcej pokazała jednak w relacji na InstaStories. Tam pochwaliła się gorącą fotką w bikini! 

Zobacz także: Dominika Gwit obraziła się na Leszka Stanka za wyjawienie jej tajemnicy? Tancerz ostro tłumaczy się przed naszą kamerą!

3/4
Dominika Gwit pozuje w bikini
Instagram

Aktorka na InstaStories pokazała fanom, jak wypoczywa na plaży w Hiszpanii. Dominika Gwit po raz kolejny udowodniła, że nie zamierza przejmować się hejterskimi komentarzami na temat swojej nadwagi. Brawo! 

Zobacz także: Internautka komentuje nowe zdjęcie Dominiki Gwit: "Znów jesteś bańka". Mistrzowska riposta aktorki!

4/4
Suknia Dominiki Gwit

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski wzięli ślub zaledwie kilka tygodni temu. Para powiedziała sobie TAK na początku lipca. 

Zobacz także: Lipiec 2018 był miesiącem ślubów! Które gwiazdy powiedziały sobie "tak"?

Więcej na temat Dominika Gwit