Dominika Gwit szykuje kolejne niespodzianki dla fanów "Tańca z Gwiazdami". W ostatnim odcinku tanecznego show Polsatu aktorka zaprezentowała efektowną gwiazdę, która niestety podczas występu zakończyła się przewróceniem na śliskim parkiecie. Po zakończonym tańcu postanowiła jednak udowodnić jurorom i widzom, że potrafi wykonać trudną figurę i po raz drugi pokazała, jak robi gwiazdę- tym razem zakończoną sukcesem.

Reklama

Zobacz: Dominika Gwit w krótkiej sukience robi gwiazdę w "TzG" i nagle... ZDJĘCIA

Jakie niespodzianki szykuje Dominika Gwit?

Dominika Gwit w rozmowie z Super Expressem zdradziła, jaką figurę zamierza pokazać już w najbliższy piątek. Okazuje się, że po gwieździe przyszedł czas na... szpagat! Aktorka skomentowała również ciągle pojawiające się pytania, czy w układzie tanecznym pojawią się podnoszenia.

Pracuję nad kilkoma rzeczami, mam nadzieję, że uda nam się parę fajnych rzeczy pokazać- zdradziła Dominika. Nie będziemy próbować podnoszeń. Ja próbowałam podnieść Żorę. Myślę, że tak w końcu będzie, to jest zabawa, ma być śmiesznie. No, nie podniesie mnie, jak ma mnie podnieść?

Kibicujecie Dominice Gwit? Myślicie, że aktorka ma szansę wygrać 7. edycję "Tańca z Gwiazdami"? My trzymamy kciuki za jej sukces!

Zobacz także

Zobacz także: ADELE SCHUDŁA 15 KG! A PIŁA WINO I JADŁA CZEKOLADĘ :) JAKĄ STOSOWAŁA DIETĘ?

Dominika Gwit w ostatnim odcinku wykonała gwiazdę.

Reklama

W następnym odcinku aktorka zaprezentuje szpagat.

Reklama
Reklama
Reklama