Dominika Gwit z narzeczonym Dominika Gwit 2014 grudzień
Dominika Gwit z narzeczonym
ONS
Bardzo się zmieniła?
1/4
Dominika Gwit z narzeczonym
ONS

 

Dominika Gwit jest królową metamorfoz. Jeszcze niedawno głośno było o jej spektakularnej przemianie. Dominice Gwit udało się bowiem schudnąć aż 50 kg! Jednak aktorka wcale nie poczuła się lepiej. W wielu wywiadach podkreślała, że po zrzuceniu nadprogramowych kilogramów jej organizm zbuntował się. Dominika Gwit niemal straciła chęć życia! Jej bliscy również jej nie poznawali. Mama aktorki w programie "Uwaga! Kulisy sławy" przyznała, że Dominika Gwit straciła swój blask w oku!

 

Zobacz także: 50 kg w dół i... znowu w górę! Jak się zmieniała Dominika Gwit? Królowa metamorfoz kończy 30 lat!

 

Ostatnio aktorka postanowiła pokazać zdjęcia ze swojego dzieciństwa. Jak wyglądała Dominika Gwit, gdy miała zaledwie kilka lat? Dowiesz się tego przeglądając naszą galerię!

 

POLECAMY: 10 lat temu rozpoczęły się zdjęcia do "Galerianek"! Zobacz, jak zmieniały się gwiazdy tego hitu kinowego!

 

2/4
Instagram

 

Jak wyglądała Dominika Gwit w dzieciństwie?

 

- Wizyty u Rodziców obfitują we wspomnienia... Na grzyby!!!!! #nagrzyby #zdziadziemnajlepiej #wspomnienia #dziecinstwo - napisała pod uroczą fotografią z dziadkiem Dominika Gwit. 

Dominika Gwit - zdjęcie z dzieciństwa
Instagram

3/4
Instagram

 

Bardzo się zmieniła od czasów dzieciństwa? 

4/4
Dominika Gwit 2014 grudzień
ons.pl

 

Dojście do takiej sylwetki kosztowało Dominikę Gwit wiele wyrzeczeń. Aktorka katowała się na siłowni, a jej dieta z tygodnia na tydzień była coraz bardziej uboga. Choć gwiazdę "Singielki" dotknął efekt jo-jo, ona wcale się tym nie przejmowała. Tym bardziej, że znalazła mężczyznę, który pokochał ją za to, jaka jest. http://party.pl/newsy/dominika-gwit-wziela-slub-leszek-stanek-pokazal-wesele-34162-r3/http://party.pl/newsy/dominika-gwit-wziela-slub-leszek-stanek-pokazal-wesele-34162-r3/Trzymamy za nich kciuki!

Więcej na temat Dominika Gwit