Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Doda z czerwonymi ustami
Newsy

Doda pozwała lekarza z "Na językach"! Andrzej Sankowski sugerował, że poprawiała urodę

Doda pozwała lekarza z "Na językach"! Andrzej Sankowski sugerował, że poprawiała urodę

Doda tydzień temu zdecydowała się pozwać cenionego lekarza Andrzeja Sankowskiego. Jak podaje "Twoje Imperium" chirurg plastyczny w programie "Na językach" zasugerował, że artystka oprócz powiększania biustu, do którego sama się przyznaje, poprawiała także nos i usta. Rabczewska zagroziła Sankowskiemu procesem, ale sprawa trafiła na wokandę dopiero dwa i pół roku po emisji odcinka. 

Doda bierze rozwód. Z kim była związana przed Emilem Stępniem?

Sablewska pomaga Dodzie przeciwko Andrzejowi Sankowskiemu

Jak donosi gazeta, na korzyść Dody zeznawała Maja Sablewska, która kilka lat temu pełniła funkcję jej menadżerki, a oprócz spraw zawodowych łączyła je też przyjaźń. Nie jest tajemnicą, że stylistka popiera poprawianie urody, jeśli ma ono poprawić samopoczucie kobiety, która się na to decyduje. Lekarz jednak nie stawił się w sądzie, podobno szkoda mu czasu. 

Mam pecha. Najpierw pozwała mnie pani Minge, a teraz Rabczewska. Uważam, że ta druga zdecydowała się na proces kilka lat po emisji programu tylko dlatego, żeby wyciągnąć ode mnie pieniądze i żeby znów było o niej głośno - powiedział w "Twoim Imperium". 

Ewa Minge też pozwała Sankowskiego

Andrzeja Sankowskiego po emisji tego samego odcinka pozwała również Ewa Minge. Projektantka jednak zrobiła to niemal natychmiast i proces wygrała. Chirurg stwierdził, że gwiazda poddała się licznym poprawkom, a Minge stawała przy tym, że jej wygląd to kwestia ciężkiej choroby. Kilka miesięcy procesu opłaciło się designerce - temat zmian w jej wyglądzie jest coraz rzadziej poruszany.

A jak zakończy się sprawa Dody?

 

Doda na imprezie 4 fun.tv

Doda w czarnej sukience w paski, czarnej torebce, białych szpilkach, na czerwonym dywanie
ons.pl

 

Doda na Eska Music Awards

Doda na nominacjach do Eska Music Awards

 

Ewa Minge w rudych włosach

Ewa Minge
ONS

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ewa Minge w czarnej bluzce
ONS
Newsy
Ewa Minge przegrała w sądzie z chirurgiem plastycznym. Projektantka zapowiada dalszą walkę
Co planuje?

Ewa Minge przegrała proces z chirurgiem plastycznym. Znana projektantka sądziła się z doktorem Andrzejem Sankowskim, który w programie TVN "Na językach" zarzucił jej operacje plastyczne. Ewa Minge pozwała chirurga za tę wypowiedź i są orzekł, że doktor Sankowski się myli. Kluczowa miała być opinia biegłego sądowego, który badał Ewę Minge. Ja chyba nie przeszłam w życiu bardziej upokarzającej drogi. Po badaniach lekarza biegłego, powołanego przez sąd, którego nie znałam, ewidentnie wynika, że nie mam żadnych operacji plastycznych twarzy! W związku z tym wydawało mi się, że sprawa będzie prosta i zakończona. Sąd pierwszej instancji zawyrokował moją wygraną - zdradziła "Super Expresowi" projektantka. Doktor Andrzej Sankowski jednak postanowił odwołać się od wyroku. Sąd karny uznał, że lekarz miał prawo wyrazić swoją opinię. Jednak Ewa Minge nie jest zadowolona z takiego obrotu sprawy. Projektantka zapowiada, że nadal będzie walczyć o swoje dobre imię. Tym razem w sądzie cywilnym. Odpuściłam, bo cały czas toczy się druga sprawa w sądzie cywilnym. Tam mam zamiar udowodnić panu Sankowskiemu nie tylko naruszenie moich dóbr osobistych dotyczących mojego wizerunku, ale też udokumentowane duże straty materialne! Ewentualne odszkodowanie przekażę na rzecz mojej fundacji Black Butterflies i jej działania onkologiczne - zapowiada Ewa Minge na łamach tabloidu. Zobacz też: Ewa Minge podczas ćwiczeń: "Moja figura woskowa udała się do pobliskiego lasu".   Ewa Minge przegrała proces z chirurgiem plastycznym. Projektantka zapowiada dalszą walkę w sądzie.

main.jpg
Newsy
Sablewska do Majocha: Jak na pobitego wyglądasz dobrze
Byli menadżerowie Dody kłócą się na wizji

Kilka dni temu do sieci wyciekło wideo Dody bijącej byłego menadżera, Jakuba Majocha. Gwiazda do dzisiaj nie skomentowała całej sprawy i nie zapowiada się żeby miało się coś zmienić . Zupełnie inaczej jest w przypadku byłego współpracownika, który do mediów wystosował już oświadczenie i pokazał orzeczenia lekarskie. Sprawą zainteresowała się telewizja TTV, która do premierowego odcinka programu "Raz lepiej, raz gorzej" zaprosiła wszystkich ostatnich byłych menadżerów Dody i Monikę Jarosińską , która podobno również jest ofiarą przemocy ze strony Rabczewskiej. Producenci programu chyba bardzo mocno wierzyli, że w ciągu 25 minut wszyscy wyspowiadają się z podobnych historii doświadczonych we współpracy z Dodą. Okazało się zupełnie inaczej. Jakub Majoch i Monika Jarosińska oczywiście negatywnie komentowali całe zajście . Jako ofiary pobicia przekonywali, że Doda na co dzień nie szanuje swoich współpracowników i wszyscy byli asystenci mają identyczne wspomnienia. Zdania nie podzielili jednak Maja Sablewska i Jarosław Burdek, z którymi Doda współpracowała najdłużej . Majoch powiedział dlaczego nie reagował na atak Dody: - Jestem gentelmenem więc nie zdecydowałem się żeby oddać kobiecie . Jedyne co starałem się zachować uniki. Do dyskusji włączyła się wówczas Jarosińska, która skomentowała zajście sprzed roku: - Przyszłam, średnio się bawiłam i Dżaga przyprowadziła do mnie Dorotę żebym ja ją poznała. Ona ją przyprowadziła. I myślę sobie, że fajnie się poznać. Doda podała mi flaczka i powiedziała mi, że śmierdzę . I tak to się zaczęło. Chociaż Maja Sablewska nie utrzymuje kontaktów z Dodą od czasu zakończenia współpracy to na antenie TTV wypowiadała się o niej pozytywnie (obiektywnie?). - Co się stało to jest sprawa pomiędzy mną a Dodą. Ja pracowałam z Dodą ponad 5 lat, i to...

ONS
Newsy
Doda oskarża Majocha. To on ją pobił?
O co tu chodzi?

Ponad tydzień temu były menadżer Dody, Jakub Majoch, oskarżył byłą podopieczną o napaść i pobicie na osiedlu, na którym razem mieszkają. Sprawa wydała się poważna po tym jak dostaliśmy donos z materiałem wideo zarejestrowanym przez kamery monitoringu , a sam Majoch podzielił się kopiami informacji lekarskiej na temat stanu zdrowia. Podobno w skutek pobicia Jakub ma krwiaka przymózgowego . Sprawą nie przejęła się Doda. Swoim zwyczajem obraca wszystko w żart i na Facebooku tylko raz skomentowała całe zajście prześmiewczo cytując fragment z oświadczenia Majocha - "Zwężenie szpary". Teraz głos zabrał rzecznik prasowy Dody, który twierdzi, że jego klientka złożyła zawiadomienie do prokuratury mówiące o tym, że to były menadżer zaatakował... ją . - Zawiadomienie o tym Dorota Rabczewska złożyła w prokuraturze 11 maja tego roku. Jakubowi Majochowi zarzuca naruszenie nietykalności fizycznej, kierowanie pod jej adresem gróźb karalnych połączonych z żądaniem natychmiastowego wypłacenia mu należnych kwot pieniężnych . Choć zawiadomienie dotyczy tego samego zdarzenia z 10 maja bieżącego roku, postępowania będą oddzielne, gdyż sprawa pana Majocha przeciw pani Rabczewskiej trafi do prokuratury dopiero po zakończeniu policyjnego dochodzenia. A to może potrwać nawet do kilku tygodni - czytamy w "Twoim Imperium". Jak myślicie, kto ma rację? W tej całej sytuacji przytyk Mai Sablewskiej do Jakuba Majocha - "jak na pobitego wyglądasz dobrze" nabiera nowego znaczenia... Przypomnijmy: Sablewska broni Dody i wyśmiewa Majocha

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner